Już dziś dowiedź się, jakie sale konferencyjne w Krakowie są najodpowiedniejsze i które widowiska będziesz mógł obejrzeć na hali Podium Gliwice

Obecnie coraz więcej rozpoznawalnych korporacji organizuje dla swoich podwładnych różnorodne wykłady i ćwiczenia, jakie mają na celu poszerzyć ich horyzonty , a także zmotywować do dalszej pracy. Co ciekawe, co poniektóre zakłady pracy proponują także swoim pracobiorcom miesięczne karnety na siłownie, bilety do teatru oraz na mecze piłki nożnej.

[

Zobacz ofertę

Autor: IQRemix
Źródło: http://www.flickr.com

Tego typu podejście do pracowników jest uwielbiane w tej chwili, gdyż każdy człowiek pragnie pracować na takim stanowisku, aby zdołał na bieżąco się rozwijać i liczyć na awans. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy integracyjne, na których prócz szkoleń związanych z zarządzaniem, marketingiem pojawiają się wspólne kolacje oraz imprezy. Jeżeli pragnęlibyśmy skombinować coś tego typu dla swoich pracowników przede wszystkim winniśmy się dowiedzieć, gdzie są najdogodniejsze sale konferencyjne w Krakowie. Spora część popularnych hoteli posiada własne aule, na jakich powinno pomieścić się nawet sto osób.

Oczywiście wszystkie detale dotyczące wyposażenia sali, ułożenia stolików możemy wynegocjować indywidualnie. Oprócz tego sale konferencyjne w Krakowie są inne niż wszystkie, bowiem umiejscowione są w jednym z najładniejszych polskich miasteczek. Uczestnicy w wolnych chwilach będą w stanie się zrelaksować chodząc brzegiem Wisły, zwiedzając Stare Miasto czy jedząc standardowe posiłki. Kolejną kwestią nad którą powinien zastanowić się każdy pracodawca jest to, jakie specjalne benefity mógłby pozyskać jego personel. Proste zadanie mają kierownicy śląskich placówek, albowiem już wkrótce zostanie otwarte Podium Gliwice, czyli jedna z najogromniejszych hal widowisko-sportowych w naszym kraju (Sprawdź tutaj).

Już niezadługo będą się tam odbywać występy, targi weselne, sympozja oraz turnieje sportowe. Na pewno każdy będzie chciał obejrzeć ten nowoczesny obiekt i zasiąść na trybunach podczas ważkiego meczu reprezentacji naszego kraju. Ponadto do Podium Gliwice należy też niewielka sala treningowa oraz budynek fitness, w którym będą odbywać się rozmaite kursy z najbardziej znanymi trenerkami.

Jeżeli pragniesz, aby Twoi pracownicy (rekomendujemy szkolenie: franklincovey rozwój kompetencji pracowników) codziennie przybywali do firmy z zapałem oraz uśmiechem na twarzy, to już dzisiaj powinieneś namyślić się w jaki sposób możesz ich wynagrodzić za uzyskiwane sukcesy.