W jaki sposób wygląda fachowe kształcenie Lean Management i do kogo jest ono kierowane?

System lean management jest teraz jedną z bardziej znanych idei rozporządzania przedsiębiorstwem. Dzięki wdrożeniu owego systemu możliwe jest dostarczanie Klientom wymaganych przez nich rozlicznych wartości o wysokiej jakości przy równoległym zmniejszeniu sumptów produkcji oraz minimalnej ilości zasobów. Lean management określane jest również jako lean manufacturing, lean 6 sigma czy również lean production.

Szkolenie z lean managment

Autor: Heinrich-Böll-Stiftung
Źródło: http://www.flickr.com
W koncepcji tej wykorzystuje się dziś różne skuteczne narzędzia, takie jak przykładowo VSM, jakiego kluczowym celem jest zgromadzenie danych połączonych z realnym przepływem wiadomości i fragmentów fizycznych, mało tego wśród narzędzi możemy również odnaleźć TPM, to znaczy system jaki zapewnia zmniejszenie zaistniałej w urządzeniu awarii oraz poprawę jakości. Te i sporo innych narzędzi jest omawianych na doświadczonym szkoleniu z tej sfery.

Szkolenia tpm zezwalają na zdobycie perfekcyjnej wiedzy na temat Lean Manufacturing (teoretycznej oraz praktycznej), którą wolno następnie wykorzystać w tworzeniu odkrywczych planów usprawniających działalność firmy. Na takim szkoleniu wolno uregulować swoją wiedzę w dyscyplinie TMP, OEE, KAIZEN lub SMED, LEAN, JiT oraz 5S . Z owego szkolenia może skorzystać okazała grupa osób, przede wszystkim jest ono teraz kierowane do osób, jakie pracują na jakimś szczeblu zarządzania firmą, do kierowników bądź brygadzistów, na dodatek ze szkolenia zdołają skorzystać także inżynierowie oraz technolodzy produkcji, albo osoby, które w przyszłości planują koordynować oraz kontrolować projekty Lean w swoich własnych, prywatnych firmach.

Jak już nadmieniliśmy pierwej ten system cieszy się wielką popularnością na całym świecie, dlatego nie będziesz mieć kłopotów by odkryć interesujące Cię szkolenie z tego zasięgu. Ofert szkoleniowych jest faktycznie mnóstwo, są one organizowane przez sporo doświadczonych i profesjonalnych firm oraz placówek. Zdołasz być przekonany, że skorzystanie z tego szkolenia dostarczy Ci bardzo wiele korzyści.