Alternatywa dla otrzymania kredytu z banku – pożyczka pod zastaw nieruchomości

Współcześnie bardzo często występują sytuacje, w których potrzebny nam jest duży zastrzyk gotówki. Życie utrudnia odkładanie większej ilości gotówki na jakiś cel, w związku z czym, gdy zaistnieje wyjątkowa okazja prywatna bądź firmowa, wspieramy się pożyczkami. Wysokie wymogi stawianie przez instytucje bankowe powodują jednak, że nie każdy posiada zdolność kredytową.

Pożyczka

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku, gdy bank odmówi nam przyznania kredytu, należy rozważyć finansowanie pozabankowe. O ile posiadamy nieruchomość, w postaci domu, mieszkania, lub działki, korzystną opcją są pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości. Tego typu pożyczki przydzielane są w sposób prosty i szybki, a nieodpowiednia historia kredytowa, posiadane zadłużenia, albo brak zaświadczenia o dochodach nie dyskwalifikują klienta.

pieniądze (zobacz pożyczki pod zastaw mieszkania) są trochę wyżej oprocentowane od tradycyjnych kredytów bankowych, ale jest to rozwiązanie, które jest korzystne szczególnie wtedy, kiedy bank odmówi pożyczenia pieniędzy. Jeśli chcemy uniknąć dużej ilości formalności, pożyczka (zobacz www.forsel.pl) pod zastaw nieruchomości bez BIK będzie najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy spisać umowę, złożyć oświadczenie o zarobkach oraz okazać dokument poświadczający własność nieruchomości, aby w ciągu zaledwie paru dni otrzymać środki. Więcej na

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK stały się w ostatnich latach niezwykle popularnym produktem finansowym, nie tylko ze względu na to, że umożliwiają otrzymanie pożyczki osobom z zadłużeniem, ale także dlatego, iż dzięki nim firmy mogą szybko zrealizować plany biznesowe – to rozwiązanie jest idealne, gdy zależy nam na krótkim czasie znalezienia dodatkowych środków pieniężnych.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK może być przeznaczona na dowolny cel. Jeśli zatem chcemy rozkręcić biznes, spłacić inne zobowiązania, czy mamy jakiekolwiek inne pomysły na przeznaczenie otrzymanych pieniędzy, możemy zrealizować swoje pomysły, bez obowiązku tłumaczenia się z nich. Więcej na . Pożyczki pod zastaw mieszkania są dla wielu osób jedyną deską ratunku, coraz chętniej korzystamy z możliwości ich zaciągnięcia, szczególnie, iż banki mają wobec klientów coraz bardziej surowe wymagania, którym znaczna część społeczeństwa nie jest zdolna podołać.