Jak kilkoma trikami polepszyć wygląd salonu z elegancką konfekcją dla wytwornych kobiet?

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu sklepu z elegancką odzieżą, koniecznie musi wyglądać on idealnie. Przyjemne wnętrze zachęci klientki oraz sprawi, że będą się u nas czuły naprawdę dobrze. W jaki sposób kilkoma trikami możemy uczynić salon odzieżowy jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowa kwestia – bezwzględny porządek. Przeszklone półki łapią kurz, a kafelkowe podłogi dość szybko się brudzą, ale – niezależnie od wystroju – w naszym salonie odzieżowym musi być utrzymany porządek. Kolejna sprawa – dekoracje ze szkła. Wazonik z dekoracją, szklane półki i drzwi w zestawieniu blaskiem światła nadadzą pomieszczeniu ciepła i roziskrzonego światła, a dodatek ciemnych elementów (sofa, czarne dekoracje, zastawa, kawiarka) sprawią efekt luksusu.

W ogóle pomieszczenia o przeciwstawnych kolorach, bez feerii kolorów tylko spokojniejsze, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeżeli wybieramy szklane drzwi, okucia do drzwi szklanych też muszą być eleganckie. Dobrze jest zdecydować się na chromowane albo niklowane. Jeżeli wybierzemy coś w kolorze chromu, szybciej będzie dopasować inne akcesoria. Na przykład duże lustra przemysłowe. Lustra są przecież niezbędnym elementem całego salonu, ale mają również wiele dodatkowych ról – optycznie powiększają przestrzeń i mnożą rzeczy, na jakich nam zależy.

Okazały kwiatek w naszym salonie postawiony w ten sposób, by odbijał się w lustrze spowoduje, iż będzie jeszcze bardziej zielono, a jak wiadomo kolor ten miło się kojarzy i powoduje, iż oczy odpoczywają. Lustra przemysłowe oczywiście również mogą wizualnie wysmuklać i dodawać centymetrów, więc dobrze o tym pamiętać.

Czyżbyś nie mógł się oderwać od tego wpisu? To dla nas niebywale przyjemna informacja – zatem kontynuuj oglądanie (https://poradnikpracownika.pl/-urlop-szkoleniowy-komu-przysluguje-i-jaki-jest-jego-wymiar) na następnej witrynie.

Ustawienie lustra pod określonym kątem nawet w niewysokim wnętrzu pozwoli klientkom oglądać całą swoją sylwetkę. Zwróćmy uwagę, by nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i innych powierzchni jak półki czy lustra to praca, jaką możemy zrobić na miejscu w salonie, lecz zniszczenie szyby nieumiejętnym doborem produktów lub narzędzi też może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła warto zlecić profesjonalistom – .

moda damska

Autor: Axami
Źródło: Axami
Pamiętajmy o tym, iż pomimo że żadna klientka nie powie, że podobają jej się okucia do drzwi szklanych, które posiadamy w salonie, wszelkie elementy – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składać się na całokształt i tworzyły harmonijny wizerunek salonu.