Połącz miłe z pożytecznym, jak chociażby odchudzając się na wakacjach z jadłospisem dr Dąbrowskiej

Wakacje okazują się dla większości osób okresem wypoczynku oraz relaksu. Nic nie stoi na przeszkodzie jednakże, aby wczasy powiązać z użytecznym aspektem i przy okazji zadbać o ciało i nastrój. Obecnie naprawdę wiele uwagi poświęca się zagadnieniu zdrowego żywienia, wiele osób usiłuje zrezygnować z niezdrowych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców oraz produktów naturalnych. Niejednokrotnie równocześnie usiłuje się pozbyć zbędnych kilogramów oraz poczuć młodziej i piękniej. Doskonałą alternatywą dla takich osób będą wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Na czym bazuje ta dieta?

Ewa Dąbrowska utworzyła dietę, która za zadanie ma wyczyszczenie organizmu ze zgromadzonych toksyn oraz przywrócenie jego wewnętrznej równowagi, aby miał szansę w naturalny sposób wyczuwać niebezpieczeństwa tyczące powstałych chorób oraz bronić się przed nimi. Wspomniana dieta opiera się na dwóch odmiennych etapach, pierwszy z nich jest właściwie głodówką, podczas której organizm zużywa jako źródło energii nagromadzone złogi, uszkodzone komórki i tym podobne – przeczytaj tutaj. Przez to organizm odzyskuje swą równowagę, jest lekki i bardziej czuły na różne symptomy. Skutkiem ubocznym podobnej diety staje się zrzucenie nadliczbowych kilogramów, gdyż organizm spala również tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To idealna alternatywa

Osoby, które często kiepsko się czują lub uskarżają się na niską odporność organizmu powinny zdecydować się na dietę, jaką stworzyła ewa dąbrowska wczasy z taką dietą okazują się miłą alternatywą spędzania wolnych dni, bowiem niosą korzyści dla ciała i dla ducha. Teraz w licznych ośrodkach w Polsce można zetknąć się ze stosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozłożone po calutkiej Polsce, więc bez kłopotu dopasujemy ośrodek do modelu spędzania wolnego czasu, jaki uznajemy. To dobra ewentualność także dla osób, które wybierają się na wakacje, jednakże boją się, że na miejscu nie będą miały szans zdrowo się odżywiać.


Poszukaj w sieci

W sytuacji, kiedy planuje się pojechać na wczasy połączone z dietą dr Dąbrowskiej, warto poszukać listy ośrodków stosujących tę dietę. Bez wątpienia bez kłopotu znajdziemy ją w internecie. W witrynie samej dr Dąbrowskiej możemy z kolei zapoznać się ze szczegółami diety oraz wytycznymi dotyczącymi głodówki, jak także spożywania konkretnych produktów.

Porównaj – Margaretka Świętokrzyska