Co w telewizji można zobaczyć w weekend

Sporo osób ma ochotę usiąść przed telewizorem i odsapnąć. Wtedy również mielibyśmy ochotę zobaczyć coś faktycznie sensownego. Jednak nie za każdym razem udaje nam się trafić na jakiś sensowny film, albo program. Z tego powodu przydatny jest rozkład jazdy poszczególnych propozycji, które będą serwowane na różnych kanałach. Telewizyjny rozkład jazdy, czyli program TV możemy zobaczyć na stronie internetowej, ale można też pomyśleć o tym, żeby wybrać zwykły program papierowy.

telewizja

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Posiadając papierowy program możemy sobie zaplanować, co chcemy zobaczyć przez cały tydzień. To dobra opcja, bo nie będzie trzeba tracić czasu na rzeczy, które nie są dla nas interesujące. Można oczywiście również brać pod rozwagę na przykład to, że pewne programy można nagrać. Kiedy je nagramy, to potem będzie można poprzewijać reklamy i dzięki temu nie stracimy czasu. Dlatego rzeczywiście dobrze pomyśleć o tym, czy jednak nie wydać tych paru groszy na normalny program TV, który dawniej miał miejsce we wszystkich domach.

Gazeta z programem TV

Kiedy nie chcemy przegapić jakiegoś programu w TV, to powinniśmy wiedzieć, kiedy będzie on nadawany. Dlatego potrzebny jest nam program TV, czyli rozpiska każdej propozycji na wszystkich kanałach. Nie jest ciężko taki program znaleźć w sieci. Możemy też znaleźć w kiosku standardową wersję programu telewizyjnego. Nie jest to kosztowna rzecz. A naprawdę taki program w gazecie potrafi wszystko uprościć. Możemy sprawdzić z wyprzedzeniem, jakie produkcje filmowe, czy też seriale albo programy kulturalne albo publicystyczne będą pokazywane na różnych kanałach i w jakiś sposób możemy dostosować sobie do nich swoje zajęcia.

telewizja

Autor: David Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Można również ustawić sobie nagranie na wybraną godzinę, by nie przegapić tego, co chcemy zobaczyć. Oczywiście wiele osób miewa tak, że telewizor w ich mieszkaniach gra non stop. Przez, to niestety brakuje ludziom czasu na pozostałe rozrywki, bo telewizor gra przez cały wolny czas. Ale, jeżeli sensownie zaplanujemy sobie czas przed telewizorem, to nikt nie będzie narzekał, że brak mu na coś czasu z powodu TV.