Jakim sposobem dobierać eleganckie restauracje a jak modne cluby we Wrocławiu?

Pragniemy udać się do restauracji ale nie bardzo wiemy jaką wybrać. Nawet jeśli posiadamy swoją ulubioną, może nawet więcej, to coś spowodowało taki stan rzeczy. Czymś się kierowaliśmy przy wybieraniu dokładnie tych kawiarni nim udaliśmy się do nich najpierw? Niektórzy sugerują się pocztą pantoflową. Od ucha do ucha. Najlepsza metoda. Sama stwierdzam, że to najlepsza reklama. Jeden zadowolony klient to 5 dodatkowych.

jedzenie w restauracji

Autor: Daniel Means
Źródło: http://www.flickr.com

Jeden niezadowolony klient to strata dziesięciu następnych. Taką mam opinie a sprawdziła mi się jakiś czas temu. W momencie tworzenia tego artykułu, postanowiłam zapytać kilka osób, czym się kierują nim wybiorą się do restauracji. Nie ukrywam, że byłam trochę zaskoczona. Większa połowa odpowiedziała, że ofertą kuchni, czy mają wrocław dobre jedzenie (poznaj menu na oraz wiedzą od znajomych. Mała część z nich powiedziała, że to zależy też od momentu, dla której się wybierają na obiad czy kolację do restauracji. Może być ona elegancka czy też bardziej skromna. Jeśli ma to być obiad rodzinny a także są małe dzieci w tej grupie to pierwszą kategorią jaką będą się sugerowali to to, czy w danej restauracji jest kącik dla dzieciaków. Jeśli ma to być romantyczna kolacja, dobrze planowana to opinii szukamy w sieci, oglądamy zdjęcia itp. Nim udamy się też do którejś restauracji, patrzymy na to, jak długo istnieje. Nowo uruchomiona to mocniejsza chęć pójścia oraz przekonania się samemu. Gdy jest to nagłe wyjście to w mocnej większości wybieramy kawiarnie w samym centrum miasta bądź w galeriach handlowych. Tak samo jest jeśli chcemy odwiedzić club – wystarczy rynek – club na wrocławskim rynku. Ja polecam restauracje z poza centrum np. miasta Wrocław. Z pewnością w każdym mieście są ciekawe restauracje znajdujące się z dala od centrum. Z takich miejsc korzystają osoby, które blisko niej mieszkają. Dystans to kolejna przyczyna dla której wybieramy tą, a nie inną restaurację.

restauracja

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Idąc do restauracji, pragniemy, aby ona zainteresowała nas już od samego wejścia. Wystrojem, obsługą, smakiem. Płacimy to oczekujemy. Nie jest nigdzie powiedziane że droga restauracja jest lepsza. Droga restauracja to marka za którą się płaci, a nie za jedzenie. Jak już się zdecydujemy na jakąś restaurację i coś np.

Warto obejrzeć inne nasze serwisy, by poznać inne interesujące informacje na ten temat. Nie wahaj się więc i kliknij tutaj!

nam nie będzie pasowało to powiedzcie to obsłudze od razu. Nie jak skończycie jeść czy też jak wyjdziecie napiszecie maila do szefostwa. Zróbcie to od razu. Potrzebne są 3 kęsy i jak coś nie smakuje to prosicie kelnera i przekazujecie w czym pojawił się problem.