Czym jest zagadnienie big data i jak jest stosowane do rozwoju przedsiębiorstw?

Masz firmę i konieczne jest Ci innowacyjne rozwiązanie? Chcesz mieć pod opieką sprawy finansowe w firmie? Zdecyduj się na big data. Big Data w Polsce to paleta informacji, w których to jesteśmy zanurzeni. To zeta bajty danych, które to są każdorazowo wysyłane z naszych laptopów, przedmiotów mobilnych i czujników urządzeń.

serwerownia

Źródło: http://www.flickr.com

Jest to niepomiernie użyteczne dla firm, bo tak się składa, że przy wykorzystaniu odpowiednich rozwiązań firmy mogą korzystać z tych danych, a zarazem uzyskać wartościową, wcześniej ciężko do wyobrażenia wiedzę, zob. analityka danych. Jeśli masz biznes dowiedz się zatem, jak techniki Big Data i narzędzia analityczne mogą skutecznie zmienić nowoczesne przedsiębiorstwo. A zatem skup się na możliwościach, jakie proponuje Big Data w Polsce. Zaznajom się z danymi technicznymi, by kontrolować dojrzałość informacyjną firmy, zidentyfikować dziedziny zastosowania, a także zbudować właściwą infrastrukturę technologiczną i powiększyć skuteczność eksploracji informacji oraz określić, ilu analityków informacji jest w gruncie rzeczy potrzebnych w danej firmie. Sprawdź zatem zweryfikuj u źródła, w jaki sposób firmy korzystają z analizy prognostycznej w czasie rzeczywistym w odniesieniu do Big Data, aby zyskać bardzo dobry wgląd w swoją wirtualną ekonomię. Udostępniając te najbardziej zaawansowane oceny biznesowe swoim sprzedawcom, właściciel aukcji internetowych pozwala im na konsekwentne zwiększenie sprzedaży do niespotykanych wcześniej poziomów. SAP jest liderem w branży analizy Big Data. A zatem zobacz, jak możesz szybko reagować na te najbardziej istotne wydarzenia, dzięki bieżącej ocenie opartej na zdarzeniach. SAP konsekwentnie łączy technikę kompleksowego konwertowania zdarzeń (CEP) z platformą SAP HANA, by zapewnić firmom elastyczność niezbędną do podejmowania szybkich i opłacalnych decyzji. Przekonaj się na własnym przykładzie, dlaczego SAP jest liderem w dziedzinie strumieniowej analizy Big Data. W dodatku zwiększ swoja przewagę konkurencyjną dzięki analizie Big Data.

analiza big data

Autor: Alan Wolf
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej nowatorskie firmy konsekwentnie korzystają z zaawansowanych kontroli danych, po to aby zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną, więcej informacji . Osiemdziesiąt sześć procent firm jest zadowolonych z wyników analizy Big Data. Dowiedz się z raportu Economist Intelligence Unit, jak przedsiębiorstwa pokonują wyzwania biznesowe i te powiązane z oceną danych. Jeśli dana firma w rodzaju start-up tworzy nowoczesne rozwiązania do analizy Big Data, prognostycznych lub w czasie rzeczywistym, program – proces fakturowania SAP Startup Focus wesprze ją by rozwinąć swoje skrzydła. A zatem pozyskaj narzędzia i wsparcie niezbędne, po to by zaproponować własne rozwiązanie na proponowanej platformie SAP HANA, oraz przekonaj się, jak konsekwentnie reklamować i sprzedawać swoje rozwiązania wśród klientów firmy SAP na całym świecie.