Sprawdzamy propozycje – gdzie możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

Wędrowcy z całej Polski zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. Zimową porą da się jeździć na nartach, latem chętniej zdobywa się szczyty wędrując szlakami turystycznymi. Z reguły spędza się tam kilka bądź kilkanaście dni, wobec tego warto zaznajomić się z ofertą pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

strona główna

Autor: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Źródło: www.pensjonaty-bieszczady.pl

W pobliżu Bieszczadzkiego Parku Narodowego wypatrzymy mnóstwo punktów, w których możemy przenocować. Posiadacze pensjonatów zwykle są lokalnymi ludźmi utrzymującymi się z ugaszczania turystów. Każdy chce przyciągnąć do siebie jak największą liczbę gości, a tym samym jak najwięcej zarobić. Warunki na ogół są komfortowe, aczkolwiek oczywiście zdarzają się i punkty, w których będziemy mieć trochę gorszy standard, ale niższym kosztem.

Ogromne znaczenie jeśli chodzi o opłatę ma lokalizacja. Położone w ciekawych miejscach pensjonaty w Bieszczadach są w stanie nam zaoferować piękny widok z okna i weselenie się bliskością natury nawet nocą. Czy można wyobrazić sobie coś piękniejszego, niż wyjście na balkon rankiem z filiżanką kawy w ręku i widok cudownych gór i cudów natury?

W ofertach odszukamy również miejscówki z takimi atrakcjami dla gości jak baseny czy SPA. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy nie zamierzają zdobywać szczytów gór, lecz mających zamiarwypocząć. Masaże i zabiegi przy tak świeżym powietrzu i ślicznych pejzażach uradują nawet tych w najwyższym stopniu wymagających gości. Jeśli jest ciepło, głównie latem, największą popularnością cieszą się pensjonaty w Bieszczadach ,które mają odkryty basen – zobacz -. W czasie skwarów, po spacerze można zanurzyć się w wodzie i wypocząć. Świetny dom gościnny – .

góry - Bieszczady

Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com

Co jednak, jeśli nie mamy gotówki ani ochoty, aby spać w szykownych apartamentach? Oczywiście posiadacze noclegowni oferują także możliwość zatrzymania się w punktach, w których nie ma SPA czy też basenów, niższym kosztem. Cena, jaką możemy uiścić za zwykły pokój to mniej więcej 30 złotych, a te najbardziej wyrafinowane kosztować mogą nawet kilkaset złotych za noc.

Bieszczady to miejsce, do jakiego powinno się udać na urlop bądź krajoznawczą przechadzkę po górach. Bez problemu odnajdziemy tam miejsce do przenocowania, a już od naszych możliwości finansowych zależy co wybierzemy. W ofertach wypatrzymy tak samo tanie pokoiki dla mniej zasobnej kieszeni, jak i apartamenty z atrakcjami takimi jak basen (skorzystaj z promocji na paski basenowe – sprawdź niskie ceny na system basenowy) czy SPA.