Gdzie wyjechać na wczasy w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna męka. Jak można się skupić na codziennych powinnościach, kiedy za oknem króluje tak wspaniała aura? Ale gdy tylko mamy możliwość, odcinamy się od codziennych zajęć i zaczynamy marzyć o tegorocznym urlopie. Wielu z nas ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe katalogi agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie podgląda, z uśmiechem na twarzy je studiujemy, w poszukiwaniu najlepszych ofert na wczasy.

Wybór ciekawych miejsc jest, jak zawsze, olbrzymi. Niekiedy niezwykle ciężko zdecydować się na ten jedyny kierunek. Ale czas płynie, musimy jak najszybciej dokonać decyzji, ponieważ jeszcze trochę i wszystkie najlepsze wycieczki zostaną wykupione. Gdzie, w takim wypadku, najlepiej spędzić tegoroczne wczasy? Jednym z najpopularniejszych miejsc urlopowych Polaków jest z pewnością Chorwacja. Jest to niesamowicie malowniczy kraj, gdzie można oglądać zarówno wspaniałe plaże, jak również imponujące góry. Pokochaliśmy ten kraj też dlatego, że noclegi ochodzita domki w Chorwacji nie uderzają nas aż tak bardzo po kieszeni (link). Czasami można trafić na bardzo przystępną ofertę. Niezwykle często wybieramy się tam z przyjaciółmi i bierzemy jeden domek. Jest to spora oszczędność.

Wszystkich wędrowców od dawna przyciąga Tunezja . Jest to niesamowity kraj, w którym zaraz koło zabytkowych ruin powstają luksusowe hotele. To niezwykłe połączenie nowoczesności z tradycyjną kulturą od lat przyciąga rzesze wczasowiczów, spragnionych bezkresnych plaż oraz egzotyki. Na pewno zachwycimy się również tutejszą kuchnią, która obfituje w ostre przyprawy.

Niezdecydowanym zawsze zostają wakacje last minute Turcja.|Wielu ludzi ma ukryte w głębokiej szufladce kolorowe broszurki biur podróży i kiedy nikt nas nie podgląda, z zapałem je wertujemy, wyszukując najlepszych propozycji na wczasy.

landscape turkey

Autor: alexispatrice
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór pięknych miejsc jest, jak zawsze, ogromny. Niekiedy niezwykle ciężko wybrać ten jedyny kierunek. Ale czas nas nagli, trzeba jak najszybciej się zdecydować, gdyż jeszcze trochę i wszystkie najciekawsze turnusy będą wykupione. Gdzie, w takim razie, najkorzystniej spędzić tegoroczne wczasy? Jednym z najchętniej wybieranych kierunków urlopowych naszych rodaków jest z pewnością Chorwacja. Jest to bardzo piękny kraj, gdzie możemy podziwiać zarówno piaszczyste plaże, jak również majestatyczne górskie zbocza. Ukochaliśmy sobie to miejsce również dlatego, że noclegi Chorwacja nie są aż takie drogie. Niekiedy możemy trafić na naprawdę dobrą ofertę. Niezwykle często wybieramy się tam z przyjaciółmi i wynajmujemy jeden domek. Jest to spora oszczędność.

Wszystkich wędrowców od stuleci pociąga Tunezja. Jest to niesamowity kraj, w którym obok ruin starożytnych aren powstają ekskluzywne ośrodki turystyczne. To osobliwe połączenie postępu z tradycyjną kulturą od lat przyciąga mnóstwo turystów, żądnych słonecznych plaż oraz egzotyki. Na pewno zachwycimy się również tutejszą kuchnią, która obfituje w ostre przyprawy.

Niezdecydowanym zawsze pozostają wakacje z Eccoholiday last minute. Z pewnością, jest to kraj stworzony do odpoczynku. Wszyscy miłośnicy opalania się oraz morskich kąpieli będą zadowoleni. Jest to również kraj o wspaniałej, długiej historii. Odnajdziemy tutaj mnóstwo ciekawych zabytków oraz zjawisk kultury. To przecież na terenie Turcji znajdowała się homerowska Troja. Powinniśmy także spędzić kilka dni na zwiedzaniu niesamowitego miejsca jakim jest Stambuł,miasto zbudowane na dwóch kontynentach.