Najlepsze strzelanki

Nasz sklep ma wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać przewidywaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest radość każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie www znajdziesz różnorodną ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Strzelanki zalicza się do gier akcji. Skupiają się przede wszystkim na walce przy pomocy różnego typu broni dystansowej. Gracz może obserwować historię zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Do jego obowiązków należy wyeliminowanie wrogów i dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie odnajdziesz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera elementy RPB. Odznacza się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Ogromną zaletą jest autonomia kroków. Mamy możliwość wolnego wyboru optymalnej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

W naszym asortymencie odnajdziesz prócz tego topowe horrory na PC. Przykładową grą może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra sprawnieintegruje elementy przygodówki a także gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wykaraskać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Zabawa polega szczególnie na unikaniu bezpośrednich potyczek z najeźdźcami.

Historia przedstawiony jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj zabłądzić bowiem fabuła jest liniowa. Gra jest wartka.

Podnoszona tu kwestia jest według Ciebie cenna? Jeśli tak, to wejdź do serwisu (http://dominikkania.pl/kontakt/), który opisuje zbliżone zagadnienia.