Tanie wakacje? Wyspy Kanaryjskie i Kreta last minute

Polskie lato nie zachwyca, jest w stanie nawet faktycznie denerwować. Marznąc, poszukujemy więc odpoczynku w cieple. Podobno last minute jest najlepszym sposobem na szczęśliwy urlop. Niezależnie od pory roku wczasy zagranicą doskonale mieszczą się w sferze marzeń. Ponad połowa Polaków spędza urlop w kraju, ale bardzo często wygrywają zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – ściągają każdego roku znowu więcej ludzi.

plaża

Źródło: Future PR

Uwielbiamy nie tylko wyjątkową Hiszpanię – również podróżujemy po całym kontynencie, część z nas woli tanie wakacje w Bułgarii od krajów śródziemnomorskich. Wybieramy aktywny odpoczynek na objazdowych wycieczkach, znowu inni wypoczywają, smażąc się przy basenie. Zmęczeni po ostatnim roku ciężkiej pracy, zwyczajnie chcemy ekskluzywnego urlopu, pięknego morza i ciepłego słońca.

Ekskluzywne wakacje w promocjiKilka lat temu ekskluzywne wakacje zagranicą decydowały o statusie społecznym i pozwalali sobie na nie tylko wybrani. Życiowy poziom, chociaż marudzimy, sporo się podniósł, stąd last minute to najczęściej wybierane oferty. Znane biura podróży wabią klientów korzystnymi cenami miejsc w luksusowych hotelach. Bywa, że wczasy – www.eccoholiday.com/region/hiszpania/lanzarote/ – w Tunezji „na wariata” kosztują tyle, co odpoczynek w luksusowym pensjonacie nadbałtyckim.

Kiedy i gdzie na last minute?Łatwo upolować te najbardziej atrakcyjne propozycje na internetowych stronach biur. Doświadczenie powinno nas ciągle nauczyć, z tego powodu oprzyjmy się na tych znanych firmach. W Internecie szybko można wyszukać właściwy termin i cel wyjazdu na tanie wczasy – (wczasy odchudzające góry), od razu rezerwując najgorętszą wycieczkę – bez oczekiwania i kolejek. Nasi turyści najczęściej celują w Egipt, – strona z ofertą tu.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Początek i koniec polskiego lata to najlepszy pomysł na chociażby wczasy zgranicą. Właśnie wtedy ceny są przystępne, a rodzinny urlop w egzotycznym kraju i na pięknej plaży to często nie tak drogi wyjazd. Wielu spryciarzy w ten sposób błyskawicznie wylatuje niedrogo na wyspy greckie, tu wygrywa wyspa Kos. Wachlarz możliwości jest szeroki, właściwie tak jak potrzeby, a to co zagraża nam po wejściu do biura podróży to wakacyjna ekscytacja.

Źródło: