Jeżeli nie posiadasz jeszcze koncepcji i intencji na tegoroczne wakacje – wybierz najlepsze wczasy na Majorce.

Nadchodzi ten najlepszy okres dla dzieci – wakacje, a nade wszystko dla dorosłych – czas urlopów. Pogoda robi się coraz piękniejsza i odpowiadająca różnym wyjazdom. Kilkuosobowe, szczęśliwe rodziny cały rok oszczędzały na upragniony wyjazd i odliczają dni, leniwi rozmyślają o niewielkich pożyczkach. Biura podróży od długiego czasu przygotowują najlepsze propozycje wyjazdów, zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Last minute na Majorkę

Źródło: iiimillenium.pl

Jeśli chcesz wypocząć na cudownych plażowiskach, pełnych wspaniałych widoków, upalnego klimatu i rekreacyjnych atrakcji, nie orientujesz się, gdzie najkorzystniej zainwestować swoje urlopowe oszczędności – wybierz mega last minute na Majorce . Majorka to piękna wyspa, często proponowana i promowana przez różne biura turystyki. Na pewno nieraz, przebywając nieopodal centrum turystyki i rekreacji, na wystawie pojawia się hasło „wakacje Majorka”.

Majorka jest największą, hiszpańską wyspą znajdującą się na Morzu Śródziemnym. Piaskowe plaże, przejrzysta woda oraz gorący klimat, to idealne okoliczności na tygodniowy relaks. Ponadto – funkcjonuje tam sieć ekskluzywnych hoteli, które gwarantują znakomite warunki oraz liczne wygody i atrakcje. Mega last minute nie są wycieczkami aranżowanymi pod koniec sezonu, lub poza nim. Biura podróży oddają możliwość wyjazdu w trakcie sezonu i okresie wczasów. Punkty sprzedaży tego typu usług, przeważnie proponują wczasy, w których opłacają przelot w obie strony, hotel, wyżywienie. Coś dla podróżników: polecam.

W zależności od wymogów, turyści mają możliwość wybierania i zaczerpnięcia wszelkich udogodnień oraz atrakcji. Hotele oferują całkowite lub częściowe wyżywienie, baseny, uzdrowiska, SPA, jednodniowe wyjazdy krajoznawcze i zwiedzanie zabytków, zabiegi zdrowotne, czy relaksacyjne. Turyści, cieszą się również na korzystanie z nocnego życia Majorki.

Wybrzeże

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com

Dyskoteki i puby tętnią życiem , a przybrzeżne imprezy trwają do rana. Biura podróży, jak i rozwinięta sieć usług na Majorce, skutecznie dbają o usatysfakcjonowanie turystów, nie bez powodu zatem, zwrot : „wakacje Majorka” jest nierzadko wymawiany wśród przedstawicieli różnych narodów. Wielu ludzi spędza tam swój czas bez pracy i marzy o powtórnym zwiedzaniu. Mega last minute na Majorce, to zdecydowanie jeden z najlepszych pomysłów na wakacyjny urlop.