Sposoby na spędzanie urlopu w Europie – plaża czy narty?

Jest wiele sposobów na odpoczynek. Metody te są najczęściej uzależnione od indywidualnych upodobań, ale także od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większej liczby ludzi słowo urlop przywodzi na myśl tylko letnie wakacje. Wolą oni najczęściej odpoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i dostęp do morza.

wakacje

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Idealnym pomysłem będą ciepłe tereny Bułgarii. Wakacje Cna Bałkanach to pomysł dla osób, które uwielbiają spędzanie wolnego czasu nad morzem. Bułgaria jest zresztą krajem, który sprzyja wypoczynkowi tego typu. Nadmorskie plaże są w znacznej części kamieniste, można jednak znaleźć piaszczyste, na których opalanie się i leżenie stają się znacznie milszymi czynnościami. Takie warunki spełnia także oferta, kryjąca się pod hasłem „wakacje Bułgaria”. Zaciekawieni muszą kliknąć w link – i zapoznać się z ofertą urlopu w Bułgarii.

AndoraAndora jest niewielkim krajem, sąsiadującym z Francją i Hiszpanią. Jest jednym z popularnych miejsc wypoczynkowych w Europie, ze względu na ofertę dotyczącą wypoczynku. W stolicy kraju, Andora La Vella, znajduje się dużo wartych obejrzenia zabytków. Poza tym w Andorze jest kilka miejsc uzdrowiskowych, gdzie występują gorące wody termalne. Przede wszystkim jednak Andora jest znana z tego, że położona jest w Pirenejach. Znajdują się tam więc również dobrze zorganizowane miejscowości narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz chętniej wyszukiwane, z uwagi na zwiększającą się popularność zimowego wypoczynku w tych rejonach. Popularność ta wzrasta dzięki stosunkowo niskim cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania

Wakacje

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Tak samo jak w sytuacji Andory, sporty zimowe są lubiane również na terenie Włoch. Położonych jest tam bardzo wiele narciarskich miejscowości oraz stoków o zróżnicowanym poziomie trudności.

Zajmują Cię przeróżnego typu fachowe wątki? Zatem kliknij tutaj indie wakacje i przeczytaj nasze następne teksty na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją opinię.

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości tego rodzaju jest Livigno. Leży na dużej wysokości, co jest gwarancją naśnieżenia stoków. narty Livigno to oferta dla ludzi, którzy preferują sporty zimowe, a także podziwianie uroków górskich krajobrazów. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj:

Jeżeli ktoś chce wyjechać do Hiszpanii by odpocząć, warto, by zainteresował się obecnymi okazjami w rodzaju „Hiszpania last minute”. Umożliwi to zaoszczędzenie dużych sum pieniędzy, a tym samym umożliwi spędzenie większej ilości czasu w wymarzonym miejscu.