Jak spędzić w tym roku noc sylwestrową?

Sylwester to jeden z tych dni w roku, kiedy staramy się, by wszystko odbyło się jak w bajce. Przywitanie Nowego Roku traktujemy niezwykle poważnie. Zazwyczaj przywiązujemy ogromną wagę do tego, w jaki sposób spędzimy to jedyne w swoim rodzaju święto. I choć znajdą się tacy, którzy na przekór całemu światu bojkotują Sylwestra i traktują go jak każdy normalny dzień, to jednakże większość z nas oddaje się sylwestrowej gorączce.

szampan

Autor: sugarbomb.sweets
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle organizujemy ten dzień o wiele wcześniej. Chcemy, by wszystko było idealne. Ci, którzy planują celebrować nadejście kolejnego roku w jakimś modnym ośrodku, powinni zainteresować się tym tematem już latem.

Intryguje Cię ta kwestia? Kliknij ten odnośnik i przeczytaj, jak podchodzi do tego tematu inny redaktor w treści swojego postu.

Wówczas jeszcze będzie szansa, że wykupimy bez kłopotu noclegi. Pozostawiając sobie to na ostatnią chwilę możemy narazić się na duży stres. To też ryzyko, że ten wyjątkowy dzień spędzimy w domu.

Sylwester 2014 to sposobność do intensywnej zabawy i naprawdę trzeba to wykorzystać. Tego dnia można szaleć do białego rana i nikt nie zacznie nam liczyć drinków. Reguła jest tylko jedna- im weselej, tym lepiej! Dlatego wielką popularnością cieszą się ogromne imprezy na rynkach. Co roku największe polskie miasta urządzają spektakularne widowiska. Na wielkiej, podświetlanej scenie występują najmodniejsze gwiazdy. Panuje atmosfera święta i zabawy.

Ciągle jeszcze niezwykle popularne są prywatki w domach. Jest to o wiele oszczędniejsza opcja. Zwykle spraszamy najbliższych znajomych, z którymi składamy się na jedzenie i napoje. Jeszcze lepszym wyjściem jest podzielenie się obowiązkami. Wtedy gospodarz imprezy nie ma tyle do roboty. Niezwykle modne są zabawy kostiumowe. Tego typu przebieranki to świetna zabawa, którą długo ma się w pamięci.

Możemy też połączyć Sylwestra z wyjazdem do jakiegoś pięknego miejsca. Sylwester w Krakowie czy w Pradze z pewnością na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. To świetna propozycja dla wszystkich par. Te miasta są wprost stworzone dla miłosnych wyznań. Wieczorne spacery w blasku księżyca w towarzystwie przepięknych zabytków to niezapomniane przeżycie.