Plaża, morze, czyli urlop w Kołobrzegu

W czasie mroźnych zimowych wieczorów marzyliśmy o cudownych wakacjach. Wyobrażaliśmy sobie leniwe dni na gorącej plaży i wesołe igraszki w ciepłym morzu. Tego roku zima była bardzo długa i z radością powitaliśmy porę wiosenną. A razem z nią ciepłe dni. Okres wakacyjny już za pasem, warto zatem zorganizować już jakieś wczasy.

plaża w Międzyzdrojach

Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Ulubionym kierunkiem naszych podróży jest morze. Dotąd, mnóstwo Polaków decydowała się na zagraniczne kurorty. Wysoki standard jakości oraz gwarantowana cudowna pogoda to największe zalety wakacji poza Polską. Morze Bałtyckie do niedawna kojarzyło nam się tylko z niepewną pogodą oraz smażoną rybą, po której najczęściej mieliśmy bóle brzucha. Należy dodać jeszcze obskurne ośrodki wczasowe. To wszystko sprawiało, że na długi czas zapomnieliśmy o niewątpliwych zaletach naszego wybrzeża.

nastolatki

Autor: IBSS BIOMED,
Źródło: IBSS BIOMED,

Na szczęście, ta sytuacja zmieniła się. Teraz plażowanie nad polskim morzem jest wyjątkowo modne. Sopot po raz kolejny stał się letnią stolicą Polski. Dzisiaj już nawet kapryśna aura nam nie przeszkadza. Nawiasem mówiąc, jest to także jakaś atrakcja naszego morza. Poza tym, czy gdzieś indziej zachowały się jeszcze takie malownicze dzikie plaże? Wieczorne przechadzki po plaży i szukanie bursztynów to bez wątpienia atuty wczasów nad Bałtykiem.

Zdziwi nas również poziom usług w nadmorskich kurortach. Możemy już zapomnieć o dawnym gierkowskim stylu. Dzisiaj właściciele hoteli świetnie wiedzą o konkurencji i robią bardzo dużo, aby zwabić urlopowiczów. Przez to, możemy się cieszyć z eleganckich, bogato wyposażonych pokoi, a także z mnóstwa innych udogodnień, jakie czekają nas w hotelach, które przestały być tylko miejscem noclegowym. W wielu punktach znajdują się wyśmienite restauracje, nowoczesne sauny oraz ośrodki spa.

Zainteresowały Cię te informacje? Niezwykle nas to cieszy i od razu zachęcamy Cię do wpisu autora (https://www.spijtanio.eu/kwatery-pracownicze-siechnice) po kolejną porcję detali.

A jeśli nie mamy ochoty na hotel, zawsze można skorzystać z innej opcji. Nad morzem bardzo popularne stały się prywatne kwatery kwatery nowy targ szczególnie w Kołobrzegu. Są one także nowocześnie wyposażone. Idealnie nadają się do wypoczynku. W przypadku, gdy wybieramy się nad morze, warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Znacznie więcej ofert w serwisie eholiday.