Chciałabyś przyrządzić dla swych pociech naturalne, zdrowsze słodycze? Zakup patyczki i zrób słodkie lizaki

Maluchy są wielkimi łasuchami i uwielbiają wszystko, co jest pyszne i słodkie. Niestety, słodycze spotykane na sklepowych półkach nierzadko nafaszerowane są sztucznymi barwnikami i innymi dodatkami, co powoduje, że wiele mam unika nabywania ich dla swoich pociech. Co począć, jeżeli dziecko domaga się czegoś słodkiego, a nie chce się podawać mu słodyczy z supermarketu? Słodycze można zrobić samemu, szukając pomysłu na stronach kulinarnych oraz nabywając potrzebne akcesoria.

Czy twój maluch także lubi torcie (polecamy łącze)?

lizaki dobre dla dzieci

Autor: Tomasz Iwaniec
Źródło: http://www.flickr.com

To pytanie z pewnością wielu rodziców potraktuje jako retoryczne: dzieci uwielbiają słodkie przysmaki i w czasie rodzinnych sprawunków bardzo często żądają ich zakupu. Co uczynić, gdy nie chce się sprawiać maluchom zawodu, a jednocześnie pragnie się unikać lepkich, sklepowych rarytasów? Można próbować przygotować je samodzielnie. W obecnych czasach, kiedy na podorędziu mamy strony i blogi kulinarne, to żadna sztuka. Trzeba wyszukać tylko odpowiednią formułę w sieci i wziąć się do dzieła. Domowe lizaczki na pewno także okażą się słodkie i kaloryczne, niemniej nie będą zawierały szkodliwych barwników i konserwantów, co jest dużym atutem.

Ten odnośnik do serwisu wina białe półwytrawne prowadzi do bardzo ciekawej witryny, która posiada równie fascynujące dane na opisywany wątek.

Przygotuj się do zabawy z lizakami

Chcąc przygotować takie lizaki, należy właściwie się do tego przyszykować i zakupić wszelkie niezbędne akcesoria, które znajdziesz klikając w ten link przejrzyj ofertę. Nieodzowne okażą się z pewnością patyczki do lizaków. Co prawda w formie patyczków można zastosować patyki do lodów lub do szaszłyków, niemniej dzisiaj można kupić estetyczne i wesołe kolorowe patyczki do lizaków, przez co lizaki staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla maluchów. Przyrządzając lizaczki dobrze jest zaprosić do pomocy dziecko, na pewno projektowanie własnoręcznie sporządzonych lizaków będzie wspaniałą, kreatywną i bardzo radosną zabawą.


Możesz wykorzystać je na inne sposoby

Patyczki do lizaków z pewnością przydadzą się nie tylko podczas wyrabiania domowych słodyczy. Można je spożytkować na wiele innych ciekawych sposobów, chociażby podczas zabawy z dzieciakami. Można układać z nich fajne wzory i grafiki, jak też stosować podczas nauki pisania, czytania oraz liczenia. Każda kreatywna mama bez wątpienia znajdzie im ogrom zastosowań. Gdzie można nabyć takie patyki? Patyczki można zakupić bezpośrednio u firmy zajmującej się ich produkcją, w sklepach z artykułami dla domu, jak również w sklepach w internecie.