Taste of Wild – karma wysokiej jakości dla twojego psa i kota

Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba zwierzaki? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla własnych ulubionych pociech rozważ kupno Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego zdrowego pokarmu.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót – kiełki zbóż są uważane za prozdrowotny walor. Jednak w przypadku zwierząt właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i warzyw.

Taste of Wild to zestawienie mięsnych, warzywnych i egzotycznych elementów. W zależności od predyspozycji wiekowych i kilogramowych kotów, producent przygotował dla nas odmiany karmy dla małych zwierzaków, dojrzewających, jak i większych osobników. Podstawę mięsną stanowią w karmie łosoś (dla młodych i wrażliwych), jagnięcina (prawie dla wszystkich kotów), czy mięso z bizona (dla aktywnych zwierząt).

Wejdź na ten odsyłacz oraz zobacz w treści znajdujący się tam tekst. Są w nim dodatkowe informacje. One również analizują taką kwestię.

(Karmy dla psów)

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

W dodatkach warzywno-owocowych możemy przebierać wręcz bez końca. Przeróżne odmiany karm Taste of Wild zapodają naszym czworonogom przecier pomidorowy, owoce leśne, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

Prozdrowotna karma nie musi być tanim produktem. Za nieco ponad dwukilogramowy worek dla intensywnie dojrzewających kotów zapłacimy 44 złote. (Karmy dla kotów) Trzy razy większe opakowanie wyniesie nas już 113 złotych. Ponad 13 kilogramów karmy to kwota sięgająca 200 złotych.
Jeśli obawiasz się o zdrowie własnego psa i widzisz, że ma on problemy trawienne rozważ zakup karmy Acana. Jest to uznanej klasy produkt hipoalergiczny z elementami, pochodzącymi z Nowej Zelandii i Kanady. Karma Acana to idealne danie dla dojrzałych i aktywnych psów, jak i tych bardziej wrażliwych, które mają problemy z przyswajaniem zwykłych dań. Właśnie w tym celu Acana umieszcza w pokarmie dla czworonogów składniki zmiękczające trawienie: delikatne mięso, jabłka, łowionego w Kanadzie stornia itp. Część karm tej firmy ma obniżoną wartość cukrów prostych. Więcej białka i witamin to ukłon w stronę utrzymania i zwiększania masy mięśniowej przez najaktywniejsze czworonogi.
Proporcje opakowań są takie same jak w Taste of Wild. Jednak za małą Acanę wydamy więcej – bo ponad 50 złotych, za trzy razy tyle – prawie 120, a 13-kilogramowe porcje wyniosą nas więcej niż 200 złotych. Karma dla zwierząt!