Bezpłatny a przy tym bezpieczny program do składania deklaracji rocznych

Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie PIT-u za ubiegły rok rozliczeniowy. Kiedy chcemy uzupełnić zeznanie roczne bez ruszania się z domu, jak zwykle z pomocą przychodzi program z Ministerstwa Finansów, łatwy do pobrania ze strony internetowej.

rozliczenie podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Ten program jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje pięć najpopularniejszych systemów operacyjnych i obsługuje największą ilość PIT-ów – załączniki do pita 28.

W aplikacji e-pity bardzo łatwo możemy wypełnić np. PIT 37 z wszelkimi załącznikami. Nie musimy mieć wiedzy o podatkach, ponieważ gdy będziemy używać kreatora, aplikacja podpowie, które formularze należy zaznaczyć i wypełnić oraz zasugeruje, których dokumentów będziemy potrzebować, by sprawnie wypełnić zeznanie.

W ten – (serwis internetowy) sposób skończymy PITy 2017 szybko i bezpiecznie. To szalenie istotne, żeby złożyć PIT 37 korzystając z bezpiecznego programu. Bezpieczeństwo danych to wysoki priorytet, więc szalenie istotne jest to, że podane przez nas dane są zapisywane jedynie na naszym komputerze. Nie są trzymane na żadnych serwerach, a transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku. Istotne jest również, iż poprawność programu PITy 2017 oraz jego kompatybilność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Poprawne działanie i przydatność aplikacji gwarantują także księgowi https://www.tax4business.pl/nasz-zespol/ oraz doradcy podatkowi, jacy od kilku lat używają programu e-pity, wysyłając deklaracje swoich klientów – spółek i osób prywatnych.

Dla osób, które są wzrokowcami, przygotowano również film wideo, jaki jest instruktażem wypełniania deklaracji.