Jak planować wakacyjny urlop nad polskim morzem

Planując wyjazd nad polskie morze mamy dosyć często olbrzymi problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Baza wypoczynkowa na polskim wybrzeżu jest coraz bardziej rozwinięta i dlatego mamy możliwość wybierania spośród wielu propozycji. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki można się zdecydować jest malownicza Ustka.

Jest to miasto, które odgrywa co najmniej kilka ról równocześnie.

Ten link do www hotel spa nad morzem zaskoczy Cię niezwykle pozytywnie. Odkryjesz tam ogrom drobiazgowych postów. Zatem nie zwlekaj i klikaj!

Jest ona zarazem portem rybackim, uzdrowiskiem jak również oczywiście miejscowością, która jest przeznaczone do czynnej rekreacji. Noclegi Ustka nie mogą zatem narzekać na brak zainteresowania turystów, którzy muszą się sporo potrudzić, aby odnaleźć wolne zakwaterowanie w środku sezonu.

Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/

Ustka to znakomita baza turystyczna do poznawania polskiego wybrzeża. Od dziesięciu lat Ustka jest połączona ze Słupskiem za sprawą specjalnego porozumienia pomiędzy miastami. W Ustce można zażywać kąpieli bez żadnych obaw, bowiem tamtejsze uzdrowisko spełnia wszystkie standardy, które są wymagane przez Unię Europejską. Też plaże są w pełni bezpieczne, bowiem są one systematycznie nadzorowane przez SRS WOPR-u.

Podobnych kurortów takich jak Ustka jest bardzo dużo. Każdy gość niewątpliwie odnajdzie zatem przystań, w której odpocznie w ciszy i spokoju. Jedną z takowych miejscowości jest niezmiernie popularny Rewal. W tej wsi liczącej sobie ok. tysiąc mieszkańców do swej dyspozycji będziemy mieli kąpielisko obejmujące swoim zasięgiem 300 metrów linii brzegowej. Przez Rewal przebiega także jeden z ciekawszych szlaków turystycznych.

Mówimy tutaj o Szlaku Nadmorskim Czesława Piskorskiego. W Rewalu oprócz tych atrakcji możemy podziwiać dwa pomniki przyrody. Pierwszym z nich jest jesion wyniosły, którego wysokość to 24 m. Kolejny pomnik przyrody to imponujący ostrokrzew kolczasty o wysokości ponad pięć metrów. Rewal systematycznie pozyskuje swoją pozycję w branży turystycznej. Każdy kolejny rok owocuje rozbudowaniem bazy noclegowej.Pensjonaty jak również i hotele świadczą o tym, że wieś Rewal już niebawem będzie miejscem, do którego będzie chciał przyjechać wielu Polaków a także globtroterów zza granicy.