W jakie miejsca często jeżdżą krajanie?

Holandia jest państwem, który swym pięknem urzeka gro turystów z każdego zakątka świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się głównie z pracą sezonową. W obydwu przypadkach jednakże niezmiernie znamienną informacją jest to, jak dotrzeć do tego kraju. Na szczęście transport do Holandii na dziś dzień nie jest żadnym wielkim problemem.

logo-midas

Nie brak połączeń bezpośrednich do głównych miast tego kraju. Amsterdam czy też Rotterdam są dzisiaj w zasięgu naszej reki. Wystarczy tylko kupić bilet i wsiąść w samolot, by już po paru godzinach być w Holandii. Nie ma w tym nic trudnego.

flagi różnych państw europejskich

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj transport do Holandii drogą lotniczą jest bardzo praktyczny. Rejs trwa mniej więcej 3-4 godzin, co jak na współczesne czasy jest dobrym wynikiem. Dawniej by dostać się do tegoż kraju, trzeba było na podróż poświęcić do kilkunastu godzin. Teraz mamy dostęp do wielkiego luksusu. Wszystko za przyczyną tanich linii lotniczych, które od pewnego czasu świadczą usługi na naszym rynku. Dzięki nim podróżowanie stało się zdecydowanie łatwiejsze aniżeli dawniej, a przede wszystkim o wiele tańsze. Jeżeli uda nam się trafić na atrakcyjną promocje, to za bilety tam i z powrotem będziemy musieli zapłacić tylko do kilkuset PLN. To dobra oferta szczególnie dla ludzi młodych, którzy lubią podróżować i poznawać nieznane oraz interesujące zakątki.

Wbrew panującym wyobrażeniom transport do Holandii to nie tylko droga lotnicza. Jest jeszcze parę innych dobrych sposobów na dotarcie do tego państwa – . Jednym z takich jest postawienie na podróż autokarem – . W Polsce można odnaleźć ciekawe połączenia autokarowe, które gwarantują potarcie do Holandii praktycznie w kilkanaście godzin. Jest to możliwe, gdyż droga (sprawdź pachołki drogowe) prowadzi przez Niemcy, które posiadają jedną z najbardziej rozwiniętych sieci dróg na całym świecie. Dzięki temu podróżowanie nie zabiera nam zbyt wiele czasu. Dla tych, którzy boją się latania, jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Nieco mniej wybierany, ale również niezmiernie sprawny jest transport (sprzedaż przyczep samochodowych – https://www.blyss.pl/) kolejowy. Super ekspresowe pociągi bez problemów dowiozą nas do Holandii w błyskawicznym tempie.