Wilanów – spokojna okolica w stolicy

Na ostatni weekend pojechałam do Warszawy. Szef wysłał mnie na szkolenie trwające dwa dni. Wielce się ucieszyłam, ponieważ już od dawna miałam zamiar odwiedzić naszą stolicę. Wprawdzie parę godzin w ciągu tych dwóch dni spędziłam szkoląc się.

warszawa wilanów

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Po nim czas czas mogłam poświęcić na szczęście na zwiedzanie. Nie zapomniałam o wspaniałych Łazienkach czy Starym Mieście. Najbardziej spodobał mi się Pałac w Wilanowie. Niestety nie zdążyłam zwiedzić pobliskiego ogrodu botanicznego ani parku. Mnie, jako wielbicielce spacerów na łonie natury sprawiło to małą przykrość. Niestety, ale ten wyjazd był za krótki.

wilanow

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mam już plan na spędzenie urlopu. Głównie poświęcę go na zwiedzanie warszawskiej dzielnicy – Wilanowa. Już poczyniłam pierwsze przygotowania. Gdy tylko wróciłam do domu, wprowadziłam w pasku wyszukiwarki frazę rezydencja parkowa warszawa wilanów. Zaobserwowałam, że ofert jest naprawdę dużo. Mam duży wybór. Stwierdziłam, że rozwiązanie noclegi Warszawa (sale konferencyjne Warszawa) Wilanów jest pełne zalet – wspaniała okolica i jedna z bezpieczniejszych. Jak dla mnie, bomba.