Przed od dawna oczekiwanym festiwalem powinno się świetnie przygotować

Tak, sukces, myślisz bardzo głośno, ponieważ wszyscy towarzysze patrzą na ciebie z zaskoczeniem. Olewasz to, gdyż twoje emocje buchają jak gorąca para i chciałyby teraz być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, jedziesz na własny wymarzony event, ujrzysz na nim swoich ulubionych artystów, zapoznasz ludzi, którzy odczuwają to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Kartę wstępu mocno trzymasz w dłoni, nie możesz jej przecież zgubić. Pociąg masz również już „zaklepany”, zostaje tylko poczekać i słuchać zespołów, które niedługo usłyszysz na żywo. Wszystko jest pięknie, myślisz, jednak po chwili przychodzi wątpliwość, bo właśnie dociera do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki dla fana rapu), podobnie nie odnajdujesz w swych zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te zaległości.

Witasz się z kolegą, który także jedzie na festiwal. Oboje wymieniacie ze sobą oczekiwania, nie możecie się uciszyć, tak jesteście rozgorączkowani. Nagle twój kumpel rzuca, że wszystko byłoby dobrze, lecz nie zdążył zakupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naszywki muzyczne na ubrania), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z dowolnego rodzaju, ale wolałby mieć przynajmniej jedną porządną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz swojego kolegę i napominasz jemu o własnych niedociągnięciach w zaopatrzeniu. Wspólnie dochodzicie do wniosku, że powinniście to dopracować. Tak samo zdałoby się dodatkowo przecież nabyć rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na ten pomysł i zaraz zapisujecie to na kartce, aby przypadkiem nie zapomnieć.

I teraz jednak miast biec do sklepu (lub raczej jechać, albowiem mieszkasz przecież w niewielkim mieście, gdzie nie ma podobnych miejsc) wchodzisz do Internetu, konfrontujesz ceny i w końcu zamawiasz. O widzisz, iż ubiłeś jeszcze lepszy dochód, albowiem nie zapłacisz za opłatę przesyłki! Uważasz, iż wszystko układa się po twojej myśli. I tak w rzeczywiście jest. A kilka dni dalej ponadplanowo się dowiadujesz, iż twoja najbliższa kumpelka także jedzie! No, to będzie impreza!