Jak dotrzeć z własną propozycją do kierowców?

Oczywiście zmotoryzowanych ludzi w Polsce jest kilkanaście milionów – duża ilość dorosłej części społeczeństwa. Jednak nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi tutaj o to, aby ze swoją ofertą dotrzeć do jak największej części mieszkańców wielkich aglomeracji miejskich. Przede wszystkim chodzi akurat tutaj o Warszawę oraz Kraków. Moim zdaniem reklama na telebimie może w dużym stopniu pomóc nam w osiąganiu celów. Weźmy choćby w rachubę zamieszczenie reklamy swojej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej drodze. Przecież to pełna gwarancja większej rozpoznawalności!

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Można tak naprawdę powiedzieć, że chociaż w wielu przypadkach jest tak, iż nie posiadamy środków na reklamę, to bez większego cienia wątpliwości nie można oszczędzać na tego typu metodach. Być może trochę się mogę mylić, lecz naprawdę często sytuacja jest taka, iż reklama telebimowa daje oszałamiające wyniki. Zero przesady – przykładowo moja myjnia jest bardziej popularna przede wszystkim dzięki temu, że jakiś czas temu skusiłem się na telebim warszawa. Tak naprawdę było.

Dużym atutem tego typu nośników reklamy jest w szczególności to, iż pracują dla naszej firmy także w nocy. A więc telebimy są dużo lepszym wyjściem, niż zwykłe billboardy. Miej to na szczególnej uwadze, drogi biznesmenie. Nie chcę, abyś później nieustannie uskarżał się na to, że zainwestowałeś znaczące pieniądze w promocję, ale na własne nieszczęście nie dało to profitów. Pamiętaj o tym, ponieważ nie ma większego sensu inwestować w tę reklamę, która praktycznie nic nie daje.

Reklama bilboard

Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym wyjściem jest zwłaszcza to, aby trochę dywersyfikować reklamę. Zatem telebim kraków (warszawskie telebimy) jest OK, ale perfekcyjne rozwiązanie jest wtedy, gdy wiemy, iż trzeba zamieścić reklamę w kilku miejscach. Tylko jedna reklama (dowiedz się więcej o) ogólnie nie daje zbyt wiele. Czyli reklama telebimowa jest skuteczna, daje niesamowite efekty, ale nigdy nie powinno być tak, że podejdziemy do swoich działań w nieodpowiedni sposób. Potem będziemy uważali, iż straciliśmy forsę. Lepiej uniknąć takich sytuacji!