Gierki sportowe na PC, a więc gra strategiczna Tribal Wars

Wszyscy dobrze wiedzą, że sport daje zdrowie, jednak nie każdy ma chęć na trening. Są osoby, którym się zdaje, że gry sportowe na komputer zastąpią im zwykłą aktywność, ale na pewno i te osoby wiedzą, że to złudne wrażenie. Ale, jeżeli będziemy patrzeć na gry sportowe trochę inaczej, to na sto procent pojmiemy skąd tak wielka fascynacja nimi. Ilu ludzi rzeczywiście będzie w stanie grać na stadionie Realu Madryt, raczej niewiele.

sprawdź tutaj
Nie wszyscy chętni zjawią się również na trybunach, dlatego gdy można, choć przez moment stać się znanym piłkarzem, to z tego korzystamy. To naprawdę super zabawa, kiedy można przenieść się, czy to na boisko piłkarskie, czy na przykład na ring bokserski, bo gier sportowych na komputer jest naprawdę sporo. Tak, więc jeżeli lubimy którąś sportową dyscyplinę, to odważnie spróbujmy się z nią mierzyć chociażby przed monitorem komputera, może później będziemy mieli więcej odwagi, żeby spróbować w realnym świecie. Choć gdy rozpoczniemy trenowanie w życiu codziennym, to na pewno dostrzeżemy wiele różnic, bo wiadomo, że zawodnik sterowany padem nie miał sińców i zakwasów następnego dnia, a my po dobrym treningu ledwo możemy palcami ruszać.

Zostań wielkim rycerzem

Jest sporo gier, które wciągną nas niemalże od pierwszego kliknięcia, do takich trzeba zaliczyć między innymi Tribal Wars 2 (patrz tu).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na prezentowany w tym artykule temat, to zobacz tutaj bez wahania uzupełniające informacje (lemans.pl/).

To aktualizacja bardzo znanej gry, która podbiła serca i umysły ogromnej liczby komputerowych maniaków. Dlatego teraz jest lepsza i o niebo bardziej wciągająca. Jeśli kręcą nas średniowieczne klimaty, to dobrze pograć właśnie w tę grę. Fabuła ostała zbudowana jest właśnie w średniowiecznym królestwie, gdzie rycerze i generałowie stale muszą działać.

Wiedźmin, gra komputerowa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
My jako władcy zamku i musimy sprawić by nasze królestwo dobrze się rozwijało, ale też nie można doprowadzić do tego, by stało się bezbronne. Tak, więc obrona naszego terenu jest szalenie ważna. Jeśli więc jesteśmy fanami gier strategicznych, które dają możliwość na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości, to jest, to na sto procent gra warta polecenia. Jeżeli mieliśmy do czynienia z poprzednią wersją to na bank nie możemy pominąć tej gry.