Zrób niesamowite video poprzez GoPro

Fascynaci nagrywania ekstremalnych faktów sportowych doczekali się asortymentu stworzonego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryteria przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują fantastyczną jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości istotnie przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godną spadkobierczynią modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw składający się z sześciu elementów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje właścicielowi nagrywanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem.

GoPro Hero3 pomimo mnogości innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza w porównaniu do prekursorki. W ofercie producenta jest do wyboru w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, którego rozdzielczość to odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Dodatkowo, sprzęt daje możliwość filmowania w jakości FullHD.

Czy masz ochotę może mieć link do strony wiązki konfekcjonowane, gdzie czekają na Ciebie kolejne posty? Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu nowy serwis.

Najbardziej zaawansowana z zestawu – seria Black Edition zachwyca możliwością nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – model rejestruje dwukrotnie więcej detali niż w aktualnie wykorzystywanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com

Kamery GoPro Hero3 mogą się także poszczycić trwałą i wodoszczelną obudową, która pozwala na filmowanie i wykonywanie zdjęć nawet do sześćdziesięciu metrów pod wodą. Pojedynczy model ma umieszczone dostępne przyciski, które usatysfakcjonują miłośników sportów zimowych, bo będą mogli je obsłużyć nawet w grubych rękawiczkach.

Emocjonuje Cię opisywana kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (http://www.cyfrowe.pl/aparaty-cyfrowe,1,2/p/12/Nikon.html) bardzo podobnego artykułu – on też jest godny zainteresowania.

Dodatkowo, sportowe kamery GoPro zostały zbudowane tak, by do maksimum redukować szumy wiatru orazzagwarantować fotografującemu najlepszą jakość dźwięku.

Czym prócz opisanych funkcji odróżnia się seria Hero3 na tle starszych kamer GoPro? Z ciekawszych nowości warto powiedzieć o funkcji WiFi, która zapewnia bezprzewodowe transferowanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, posiadające system iOS albo Android. Poza tym, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Wbudowane w kamerę wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Firma zadbała też o najszerszy na rynku zestaw akcesoriów do mocowania kamer na wielu powierzchniach. Wśród propozycji odnajdziemy, m.in.: uchwyt na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, mocowanie na głowę, zaczep na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyb, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są także: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie wznosiła się na wodzie.

jvc gc-xa2 adixxion

Źródło: Kamerynakask.pl

Kamery GoPro Hero (zobacz na: ) to doskonały sprzęt dla doświadczonych użytkowników. Najdroższa z wzmiankowanych – GoPro Hero Black Edition już została prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z kamerami tej samej klasy i cieszy się niesłabnącą popularnością u odbiorców. I nic w tym zaskakującego, ponieważ ma do dyspozycji naprawdę wiele przydatnych funkcji. Dzięki niej możliwe jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale zapis obrazów i filmów z prędkością 30 klatek na sekundę. Kamery Hero3 to zupełnie nowe spojrzenie na filmowanie i kolejny krok w stronę realizowania potrzeb fotografujących.