Ekskluzywny hotel z salami konferencyjnymi – Rzeszów

Hotel Rzeszów to prestiżowe miejsce, dogodne położenie, inspirująca architektura i czysta elegancja wraz z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów oferuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale również dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne. Oferuje kompleksowe usługi – możliwości organizacji szkoleń czy spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Spotkanie, zebranie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów położony jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej i obwodnicy. Hotel posiada szybkie połączenie z centrum miasta. Położenie hotelu umożliwia komfortowe planowanie dalszych wypadów turystycznych do Krosna, Krakowa lub Zakopanego. Obiekt położony jest wśród zieleni, co zapewnia Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom zorganizowanym, odpoczynek w spokoju, z dala od ulicznego hałasu, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów zapewnia sympatyczną, profesjonalną obsługę oraz wygodę i domową atmosferę.

W ofercie dostępne są pokoje jedno-dwu-trzy lub cztero osobowe. Pokoiki w hotelu są duże i widne. Każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do różnorakich programów, internet bezprzewodowy oraz minibar.

Niektóre z pokoi posiadają balkoniki lub tarasy, z których rozpościera się piękny widok na okolicę. Przestronna winda ułatwia poruszanie się taxi warszawa między piętrami. Hotel ma własny chroniony parking. Recepcja jest całodobowa. Hotel przyjmuje płatności w formie gotówkowej, karty płatnicze oraz przelewy bankowe.

Hotel dysponuje 5 sal o różnorakiej wielkości – wszystkie w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, doskonale przystosowane do prowadzenia szkolenia lub konferencji – zobacz link. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych salach można poprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze zjazdy czy kameralne spotkania.

Jest już nasza moja strona (www.primaveraspa.pl/primapark/zajecia-sportowe/) – wejdź w podany link, przeczytaj temat i zostaw proszę własny komentarz. Będziemy usatysfakcjonowani.

Wszystkie sale mieszczące się w hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny – niezbędny do przeprowadzenia spotkań biznesowych.

Konferencja

Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to doskonałe miejsce, gdzie można przeprowadzić różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie pomieszczeń, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste spotkanie lub kongres utrzymane jest zatem w miłej a jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Łączna powierzchnia pomieszczeń to 600m2, dla ponad 600 osób. Jest możliwość zarówno połączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników szkoleń udostępniamy przestronny hol oraz balkon, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaciągnąć świeżego powietrza.

Więcej informacji – Bristol