Płatności nowej XXI wieku

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kolejki na poczcie albo agencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwierniejszych entuzjastów tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, gdy płatności dokonywało się jedynie przy okienku agencji pocztowej dawno minęły. Należy się cieszyć, ponieważ obecnie możemy opłacać zobowiązania bez wychodzenia z domu i co warto podkreślić– zupełnie nieodpłatnie.Mikropłatności – portfel internetowy kontra prawdziwy.

Od lat zauważono rosnący popyt na możliwość regulowania drobnych sum, który będzie bezpieczny, łatwy i skuteczny. Sposób taki określany jest jako płatności smsem. Dokonywane są za pomocą tzw internetowych portfeli przez logowanie się na stronę internetową. Jesteśmy w stanie w ten sposób zakupić przedmioty o drobnej kwocie np: gazety, transmisji wideo, dostępu do stron www czy w celu zamieszczania anonsów. Mikropłatności są nieryzykowny sposobem zarządzanie pieniędzmi i co istotne, wystarczą cztery kliknięcia aby zapłacić za transfer danych lub zakup. SMS – telefon wystarczy do zakupów.Podobnym wynalazkiem ułatwiającym dokonywanie bezpiecznych płatności są kody sms. Są niezbędne do zatwierdzania zakupów dokonywanych za pomocą serwisuinternetowego lub telefonicznego. Składa się na nie 6 cyfr przepisywanych w okno serwisu albo odczytanych konsultantowi. Kody sms są pozbawionym ryzyka sposobem potwierdzania płatności bezgotówkowych. Musimy jednak mieć na uwadze, że kilkukrotne podanie nieprawidłowego sms kodu zablokuje nam dostęp i trzeba będzie powtórnie uwierzytelnić nasze konto.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Wszystkie modernistyczne sposoby płatności są bardzo skutecznie chronione tak, aby nie mogły się dostać w niepowołane ręce. Jeżeli chodzi o mikropłatności jak i płatności smsem należy pamiętać aby nie udostępniać swoich haseł bankowych i kodów sms innym osobom.

Dokonywanie zakupów nigdy nie było tak szybkie i łatwe jak dzisiaj – ciekawy artykuł. Mając dostęp do internetu oraz komputera swobodnie jesteśmy w stanie płacić rachunki, kupować w internecie czy zarządzać swoimi oszczędnościami. Jest to nieodzowne w erze pośpiechu i braku czasu. Skrytka w sejfie nie będzie już nam potrzebna a my, nareszcie możemy spać spokojnie nie zamartwiając się o nasze finanse.

Na pewno przyda Ci się dobra strona www, jeśli masz zamiar dowiedzieć się dużo wiadomości na ten temat. Namawiamy zatem, byś kliknął w podany link.

br>
Jeśli masz życzenie poczytać większą ilość publikacji na analizowany tu temat, to szczerze zalecamy tę stronę (http://kancelaria-baranczuk.pl/prawo-administracyjne-i-podatkowe/) – kliknij i zobacz, czy przykuła Twój wzrok.