Wejdź we wspaniałe światy gier on-line. Zostań potężnym czarownikiem lub niepokonanym barbarzyńcą!

Wszyscy kochają korzystać z peceta i przeszukiwać sieć w nadziei na odkrycie ciekawych wiadomości czy szukając informacji na gnębiące na kwestie. Niekiedy jednak domowy komputer może dać rozrywkę!

Gry na przeglądarkę dla każdego

ciekawe

Autor: Brandon
Źródło: http://www.flickr.com

Nie musisz posiadać superszybkiego komputera, żeby mieć możliwość zagrać w ciekawe gry. Gdy nie jesteś zawziętym „gamerem”, a chcesz niekiedy odreagować to gry na przeglądarkę (wejdź po więcej) są Twoją metodą. Gry na przeglądarkę nie potrzebują instalacji w systemie Twojego komputera i działają na prawie każdym komputerze. Nie ma przeszkód by pograć w nie gdy tylko przyjdzie na to ochota. Główną cechą dodatnią jest fakt, że są one bezpłatne – czyli osiągalne dla wszystkich. Nie musisz przechodzić mozolnego procesu instalacji, zwyczajnie siadasz i grasz.

Gry na przeglądarkę są bardzo rozmaite, od prostych po takie, które należy odwiedzać codziennie by osiągnąć sukces. Nasza gierka może wobec tego być rozrywką na jeden wieczór, albo zapewniać nam rozrywki każdego dnia. Rozbudowaną grę dostaniesz wybierając grę „Massively multiplayer online role-playing game”, w której ogromna liczba osób gra ze sobą w tym samym czasie. W takiej rozgrywce użytkownik gra jako osoba z danej klasy, której ruchami musi rozporządzać. W grze najczęściej chodzi o wypełnianie kolejnych misji, pokonywaniu przeciwników i zdobywaniu nowego ekwipunku. Za każdą zrealizowaną misję nasza postać zyskuje punkty i osiąga kolejny level. W grze można handlować artykułami, przystępować do gildii współtworzonych z innymi graczami.

Bohater gry komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pragniesz mniej skomplikowanej rozrywki

Gry na przeglądarkę to nie tylko gry role-playing, to również proste i wesołe gierki, które przynoszą wiele rozrywki. Są to gierki nie potrzebujące rejestracji, najczęściej nie wymagają dużej ilości godzin przesiedzianych przed komputerem. Znaleźć je można przy pomocy Google na stronach poświęconych takim gierkom lub w poświęconych takim grom katalogach on-line. Podzielone są na kategorie. Aby ułatwić decyzję powstają top listy gier przeglądarkowych. Niejednokrotnie tego typu gierki mają wyraz humorystyczny i są odpowiedzią na bieżące wydarzenia z życia społecznego czy postępowania osób publicznych.