Jeżeli znudziła nam się 'mała czarna’ o poranku, to z pewnością znajdziemy wiele napojów, które ją bez problemu zastąpią

W przeszłości najpopularniejszym napojem na dobre rozpoczęcie dnia była kawa. Aktualnie coraz częściej zastępujemy ją rozmaitymi specyfikami, które również posiadają własności stymulujące oraz są wyjątkowo zdrowe.

Od kilku lat wyjątkowo popularna stała się tak zwana zielona kawa. Jest to tradycyjna kawa, która nie została poddana paleniu. Jest więc ona organicznym i zdrowym napojem. Wielu ludzi twierdzi, że ma ona też właściwości odchudzające – . Warto jednakże mieć w pamięci, iż czarodziejskie środki nie istnieją. Jeśli nawet zielona kawa przyspiesza przemianę materii, to nie sprawi ona, że znienacka uzyskamy idealną sylwetkę. Potrzebna jest jeszcze prawidłowa dieta i treningi. Zielona kawa jest zatem odpowiednia jedynie wtedy, jeżeli podoba nam się jej smak.

Autor: Bruno Roots
Jeszcze jedną niesłychanie powszechną substancją, która zastępuje ’małą czarną’ jest guarana. Ta modna roślina (Olej CDB) ma ponoć większą ilość kofeiny niż ziarna kawowe i nie powoduje nerwowości. Najczęściej stosuje się ją w przypadku przemęczenia fizycznego i psychicznego – url. Mnóstwo osób twierdzi, iż jest świetna też na migreny oraz kłopoty z pamięcią. Nie każdy wie, lecz guarana bywa także wykorzystywana do wytwarzania specjalnego rodzaju piwa i chleba. Znajdziemy ją w bardzo wielu drinkach energetycznych. Można ją też zażywać jako suplement diety i jako środek wspomagający odchudzanie.

Nie wahaj się i przeczytaj zawarte tu uwagi na nasz temat (https://www.bys.pl/kontener-na-gruz-zoliborz-wlochy-wola-ursus-ochota). To zapewne okażą się bardzo ciekawe informacje – po prostu kliknij tutaj.

Nie należy jednak przekraczać zalecanych dawek dobowych.

Jeżeli zatem kawa nieco nam się już znudziła albo pragniemy spróbować czegoś nowego, to bez problemu odnajdziemy różne napoje, które nam ją zastąpią i będą bardzo smaczne.