Urlopowy okres to głównie wakacyjny wyjazd nad morze lub jezioro lub aktywna odmiana wypoczynku, któremu mamy czas się wreszcie oddać

Zaopatrzeni we odpowiedni sprzęt mamy możliwość bezpiecznie wyruszyć na ukochane wyprawy.
Ogromnie popularny aktualnie, choć u nas jeszcze niewiele powszechny jest skitouring.

plecaki wolfgang

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
W skrócie mówiąc skitouring to nic innego jak używanie nart do wędrówek po górskich wzniesieniach czy trasach. Narty odróżniają się od zwykłych tym, że są wyposażone w tzw. foki, czyli specjalne podkładki , które przeciwdziałają zsuwaniu się w czasie podchodzenia. Zainteresowanych i zakochanych w tej nowoczesnej odmianie użycia nart ciągle przybywa, a sam skitouring jest coraz bardziej znany – wejdź na skitouring. Jasne że decydując się na taką wyprawę należy wyposażyć się w odpowiednią odzież jak i plecak. Jeżeli właśnie o nich mówimy, wykluczone jest pominąć plecaki wolfgang. Marka wspaniale znana miłośnikom wypraw turystycznych, a cech, które wyróżniają plecaki > plecaki berghaus wolfgang od innych jest faktycznie bardzo dużo. To głównie plecaki turystyczne wykonane z niebywale odpornych i wytrzymałych materiałów. Dodatkowo wszystkie plecaki >> plecaki mammut wolfgang wierzchnie szwy mają odpowiednie zabezpieczone przed rozpruciem, dzięki czemu ich trwałość jest nieoceniona. Powinno się ująć, iż dodatkowo są wyposażone zarówno w nieprzepuszczający wody pokrowiec, alarmowy gwizdek i posiadają mnóstwo uchwytów do podpinania dodatkowego ekwipunku – warto sprawdzić.

Nie ma konieczności chyba już dodawać, iż plecaki wolfgang mają elementy odblaskowe, które mają zapewnić większe bezpieczeństwo.
Tak wyposażonym można z powodzeniem wyruszyć na górskie wycieczki. Bezpieczeństwo z pewnością mamy zapewnione.