Oświetlenie, które zmniejsza koszty

Oświetlenie w Twoim domu jest stare, coraz częściej się psuje i wymaga drogich napraw, jest energochłonne i nie sprzyja ochronie środowiska? Pora zastanowić się nad modernizacją oświetlenia w kierunku technologi LED.

lampa

Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Zamiana staromodnej technologii na innowacyjne inteligentne |oświetlenie LED (kliknij: link do sklepu) zaowocuje korzyściami w postaci poprawy jakości oświetlenia, a jednocześnie walorów estetycznych pokoju czy wizerunku Państwa firmy. Zmniejszenie konsumpcji energetycznej z kolei pomoże zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery oraz przynieść oszczędności nawet o 40% kosztów energii elektrycznej.

Czyżby posty zaprezentowane na tej witrynie przesyłka kurierska ogólnie Cię uszczęśliwiły? Mamy nadzieję, że tak. Jednak, jeżeli chcesz więcej, to kliknij tu.

Bezsprzecznie wiadomo, że to się opłaca, jeśli mimo wszystko ciągle nie jesteś pewien – skorzystaj z audytu oświetlenia LED (odwiedź: ).

korytarz

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

oświetleniowa posiada w swojej ofercie analizę jakości oświetlenia konkretnej sieci oświetleniowej w danym miejscu, zawierający:- sprawdzenie i wyciągniecie wniosków na temat obecnego stanu struktury oświetlenia;- wskazanie dopuszczalnych do wdrożenia przedsięwzięć modernizacyjnych, ich rozmiar, parametry techniczne i ekonomiczne, z wytypowaniem najlepszego rozwiązania, przede wszystkim z punktu widzenia obniżania kosztów;- wskazanie najefektywniejszego wariantu realizacyjnego oraz zaprojektowanie projektu modernizacji, uwzględniającego oprócz uwarunkowań technicznych i ekonomicznych także inne Państwa wymagania;- wdrożenie proponowanych zmian systemu oświetlenia.

W dalszym ciągu boją się Państwo, o koszt tego typu inwestycji? Bezcelowo. Koszty z nią związane zwracają się już w trakcie pierwszych dwóch lat ze zmniejszenia kosztów po modernizacji oświetlenia. Modernizacja finansuje się więc sama a diody LED (polecam: dowiesz się więcej) pomagają przy okazji zmienić wystrój nie do poznania.

Napisz do nas w celu wstępnej konsultacji dotyczącej audytu oświetlenia. Nasz adres