Energooszczędne LEDy w walce o ekologię.

Finalnym rozwiązaniem zatem powinno być używanie oświetlenia przyjaznego środowisku, dzięki któremu można zredukować zużycie energii oraz emisję CO2, takiego jak mało energochłonne lampy LED.

Światło diodowe

Autor: LARS
Źródło: LARS

Na nieszczęście, jak pokazują badania, znaczna część naszych rodaków nada; nie ma pojęcia o regulacjach prawnych UE, zmuszających Polskę do redukcji wykorzystania prądu o o co najmniej 1/5 i ograniczenia ilości niebezpiecznych składników przenikających do ekosystemu i nie zważa na modernizację iluminacji. Tymczasem nowoczesne rozwiązania LED doskonale wpisują się w modę na ekologię. Diody led poza ich niepodważalnymi niskimi wartościami zużycia prądu, są wolne od szkodliwych elementów takich jak rtęć, są przy tym zaprojektowane z myślą o łatwym demontażu i recyklingu.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace

Autor: Pointb
Źródło: Pointb

Przedsiębiorstwo LED Solutions Polska działa mając na względzie promowanie ekologicznych rozwiązań oświetleniowych w wielu dziedzinach funkcjonowania – od domów, poprzez instytucje aż po rozległe obiekty fabryczne. Mamy bowiem świadomość, że w dobie postępującej degradacji przyrody każdy może mieć własny wkład w zmniejszeniu emisji CO2 i zużycia prądu.

Na naszej stronie z oświetleniem na znajdziecie Państwo dużo energooszczędnych artykułów, spełniających rygorystyczne wymogi UE. Stałych klientów z pewnością ucieszy wiadomość, że dzięki zakupowi mniej energochłonnego oświetlenia LED mają prawo odszkodowania dla represjonowanych oczekiwać nie tylko błyskawicznego zwrotu inwestycji, ale też dołożyć cegiełkę do poprawy stanu środowiska naturalnego, za pomocą redukcji gazów cieplarnianych, a tym samym ograniczeniu globalnego ocieplenia.

Żarówka energooszczędna

Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com

Warto też zainteresować się naszym niezwykłym programem LEDleasing stworzonym w celu zmniejszania wykorzystania energii elektrycznej poprzez wymianę starego bądź niewydajnego oświetlenia na funkcjonalne oświetlenie LED przy równoczesnym braku nakładów inwestycyjnych ze strony inwestora. Dalsze wskazówki możesz poznać pod adresem: