Program lojalnościowy oraz jego korzyści

Już blisko 15 lat ściśle specjalizujemy się w marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od projektu, agendy, kreacji, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Programy Partnerskie to programy lojalnościowe wdrażane w obrębie B2B, ukierunkowane na partnerów, pośredników sprzedaży, dostawców, sprzedawców. Chęć do działania wynika nie tylko z nagród i dodatków, ale przede wszystkim z przynależności do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, relacji i kontaktu z firmą, bazy wiedzy i możliwości uczestnictwa w kursach.

Programy lojalnościowe i partnerskie ograniczają rolę ceny, umożliwiają zmniejszenie przyznawanych zniżek i tworzą barierę dla konkurencji. Wdrożyliśmy tysiące tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Zrealizowaliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowujemy również wewnątrz-firmowe programy motywacyjne dla pracowników, przedstawicieli handlowych, sprzedawców i dystrybutorów.

Do naszych plusów należą: korzyści skali i optymalizacja wydatków, wyjątkowe na krajowym rynku know-how, narzędzia informatyczne do zarządzania programem lojalnościowym, własne centrum logistyki produktów premiowych, obsługa kancelaryjna i podatkowa. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort współpracy z fachowcami oraz całościową obsługę prawa i kontaktów z urzędem skarbowym, obejmującą m.in. fachowe doradztwo prawne i podatkowe, przygotowanie regulaminów i formularzy, wsparcie z zakresie obsługi podatków od premii.

Programylojalnosciowe.pl - programy lojalnościowe

Źródło: Programylojalnosciowe.pl

Logistyka nagród jest jednym z najważniejszych, a zarazem najcięższych etapów wdrożenia działania. W istotnej części przesądza o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs przynoszą zakładany, długofalowy efekt i cementuje relacje z jego podmiotami. Dlatego zbudowaliśmy własne Centrum Logistyki Nagród i gwarantujemy obsługę wszystkich etapów logistyki: wybór nagród, zakup, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, dostarczenie, raportowanie. Stała, regularna od lat kooperacja z najlepszymi producentami i dostarczycielami pomaga zapewnić dostępność wielu precyzyjnie wyselekcjonowanych modeli nagród i obniżyć ceny ich nabycia i dostarczenia.Stoimy na stanowisku, że istotą programu lojalnościowego nie jest jedynie bieg po trofea. Poza czynnikiem aktywizacji sprzedaży istotną rolę ma w tym miejscu budowa relacji marketingowych. Program staje się platformą komunikacji, a segmentacja oparta o kryteria sprzedażowe, styl życia, gusta, historię relacji, pozwala na idealny dobór środków motywacji. Na bazie własnych badań satysfakcji i oczekiwań biorących udział wdrażamy programy, w których premię stanowią nie tylko nagrody rzeczowe, ale także wartości dodane, dostęp do wiedzy, kanałów informacji oraz porady ekspertów. Relacje oparte na takich podstawach objawiają się niezwykle mocną lojalnością.

Zostawiamy do dyspozycji nowoczesny i łatwy w użyciu, gotowy system do zarządzania programami motywacyjnymi.

Masz spory kłopot z odszukaniem dobrego rozwiązania Twojego dylematu? Z pewnością prędko pomoże Ci ta strona osuszacz powietrza.

Brak potrzeby tworzenia od zera pozwala na szybkie uruchomienie działań i redukcję wydatków. Oferujemy profesjonalne wsparcie informatyczne i poradnictwo umożliwiające sprawną integrację z wewnętrznymi systemami przedsiębiorstwa, dostawców i odbiorców, banków, itp. Pomagamy dostosować bazy danych, stworzyć spersonalizowane konta biorących udział, strony www, katalogi nagród, naliczanie klasyfikacji i promocji, raporty, narzędzia komunikacji interaktywnej, e-learning i testy wiedzy.

Zobacz też