Nie masz pomysłu na walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym prezentem.

Walentynki to bardzo przyjemne święto. W Polsce celebrowane jest ono coraz chętniej. Od niedawna zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych par, ale także przyjaciół oraz najbliższych. Tego dnia Czternastego lutego ludzie starają się wyrazić swoją miłość. Zakochane pary z jeszcze większym zaangażowaniem starają się zrobić ten dzień wyjątkowym. Nieraz brakuje im jednak pomysłu. A walentynki tuż tuż…

Kłódki zakochanych par

Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to natychmiast przestań się martwić i zacznij myśleć! Uwierz, że nie musisz kupować biletów na samolot do Wenecji, ani organizować wspólnego skoku na bungee. Przecież twoja dziewczyna również cię kocha , wiec najważniejsza będzie twoja obecność oraz kreatywność. Dlatego nie musisz wydawać dużej gotówki. wystarczy, że jej pokażesz, że jest dla ciebie ważna. Jeżeli trochę się wysilisz, to nawet niepozorna kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem. Skorzystaj z kilku cennych rad, jak taką kolację zorganizować (przeczytaj).

Zakochani na molo

Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim byłoby dobrze, gdyby tego dnia na stole pojawiła się przynajmniej jedna przygotowana przez ciebie potrawa. Na pewno nie każdy może pochwalić się zmysłem kulinarnym, ale uwierz, że dla tej drugiej osoby, to nie będzie w tym momencie najważniejsze. Jeżeli czujesz się w kuchni niekomfortowo, a mimo to ugotujesz coś specjalnie na walentynki, to tym duży plus dla ciebie. I nie myśl, że to nie powinno być coś wytwornego. Możesz zrobić nawet jakiś deser. Nie zapomnij tylko, żeby włożyć w to całe swoje serce. Podczas walentynkowej kolacji ważnym elementem jest też przyjemny nastrój. Postaraj się zatem o ładne ozdoby walentynkowe (kliknij w link). Zapal również świece i zadbaj o klimatyczną muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Wybierając świece i ozdoby walentynkowe pamiętaj o umiarze, muzyka natomiast powinna wam towarzyszyć tylko w tle. Nie powinna utrudniać wam osobistej rozmowy.

Trzecim i ostatnim elementem walentynkowej kolacji jest prezent. Najlepiej zrób coś sam. Zaskocz ją np. ręcznie napisanym listem miłosnym i ukryj go w jajku niespodziance. Jeżeli umiesz grac na jakimś instrumencie, to nagraj dla niej jakąś romantyczną piosenkę. Zbierz wasze fotografie , a następnie wkomponuj je w jakiś ciekawy kolaż. Możesz też zrobić kalendarz z wybranymi zdjęciami. Albo idź do sklepu po farby do ubrań i pomaluj dla niej koszulkę. W podobny sposób możesz ozdobić też kuferek na biżuterię albo nawet kubek. Bez wątpienia, dasz sobie radę.