Świetna oferta wód termalnych w Zakopanem

Potęga wód termalnych pochodzących z ciepłych źródeł nazywanych cieplicami dobrze poznana już była starożytnym Rzymianom. Wody te mianowicie są bardzo mocno zmineralizowane. Nasz ośrodek „Woda zdrowia Ci doda” położony jest w znanym wszystkim Zakopanem.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w Zakopiańskich termach jest rodzaju sodowo-chlorkowo-wapniowo-siarczanowego. Zawiera nadzwyczaj istotne dla naszego zdrowie a także urody minerały to znaczy: wapń (Ca), sód (Na), potas (K), chlor (Cl), siarkę (S), magnez (Mg) również chrom (Cr). Termy w Zakopanem to kapitalne lekarstwo na masę schorzeń. Cykliczne kąpiele w wodach termalnych zapobiegną rozwojowi chorób wieku starczego, Alzheimera oraz Parkinsona. Oprócz tego mogą pomóc zwalczyć wszelakie dolegliwości systemu mięśniowo-kostnego, mianowicie: bóle i zwichnięcia. Zakopane termy w Zakopanem mają również zbawienny wpływ na układ naczyniowo-sercowy, mogą nas zabezpieczyć przed chorobami sercowymi a nawet uregulują gospodarkę hormonami. Kąpiele takie rekomendowane są też w trakcie profilaktyki nadwagi, bowiem regulują trawienie. Ponadto mogą pomóc zwalczyć bóle migrenowe jak i bóle w stawach, pomagają osobom cierpiącym z powodu trudności w zasypianiu. Poprawiają także humor, pomogą odpocząć. Polecane są one także po każdych zabiegach, ponieważ o wiele przyśpieszają proces rekonwalescencji. Oprócz tego wszystkiego kąpiele w/w kapitalnie wpływają na krasę oraz wygląd cery. Jak wiemy wapń działa antyalergicznie, w związku z tym koi wszelkie podrażnienia. Tak wielce zmineralizowana woda (https://zdrowie-dom.pl) rozmiękcza wierzchnią warstwę skóry, co o wiele przyśpiesza złuszczanie naskórka, opóźnia starzenie się skóry.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w termach osiąga temperaturę 21-25 stopni Celsjusza. Jest zupełnie bezpieczna dla osób w każdym wieku, także dla trzymiesięcznych osesków jak też pań brzemiennych, w związku z tym zapraszamy do naszych term w Zakopanem kompletne rodziny . Nasz kompleks to nie same baseny geotermalne, wodne masaże, zjeżdżalnie, fontanny i wodospady. To dodatkowo: dwie sauny fińskie tudzież trzy sauny parowe, możliwość korzystania z solarium, siłowni. Do użytku pensjonariuszów jest dodatkowo biblioteczka, bar plus plac rozrywek, tak więc wypoczynek dla każdego członka rodziny zapewniony. Na pewno każdy odnajdzie tutaj coś ekstra dla siebie. Termy w Zakopanem to znakomity pomysł na wakacje z równoległą prewencją zdrowia.