Jak scalić elegancję i użytkowość, budując hotel

Są często obiekty, które dawniej były znakiem firmowym świetnego smaku i pomysłowości.
Czy można sprawić, aby dzisiaj te obiekty służyły ludziom i znalazły swój dawny splendor?
W miejsce starych fundamentów buduje się nowe.

Okazuje się, że to już prawie norma w Polsce. Znajdują się deweloperzy, gotowi podjąć się realizacji znakomitych idei nie tylko rekreacyjnych.
pokój

Autor: Takver
Źródło: http://www.flickr.com
To właśnie widzimy w sprawie hotelowca Grand Park Rusałka. Którego stronę odnajdziesz pod tym adresem – . Obiekt powstaje prawie na dawnych, ale stabilnych fundamentach przedwojennej, słynnej restauracji. W efekcie powstanie czterogwiazdkowy hotel, z wieloma atrakcjami.
Nie atrakcyjne do niedawna ruiny po przedwojennej budowie, obecnie mogą stać się podwalinami do nowoczesnego centrum rekreacyjnego.
W konsekwencji wybudowany zostanie trzy pozimowy hotelowiec, podpiwniczony. Dwadzieścia pięć pomieszczeń hotelowych, tyle samo stanowisk do parkowania, plac zabaw dla najmłodszych i przepiękny, ogromny taras. Oto, co zostanie wybudowane w tym miejscu. Hotel (restauracja białowieża) chce oferował swym klientom także rozległe sale konferencyjne Szczecin posiada więc szansę zalśnić na hotelowym rozkładzie Polski zachodniej, nową świecącą gwiazdą. Sale konferencyjne w Szczecinie – Szczegóły poznasz na stronie .
Jak informuje inwestor, hotel, mimo że ma być hotelem o wysokim poziomie, ma świadczyć usługi nade wszystko społeczeństwu miasta. Ceny mają okazać się całkiem zwyczajne dla mieszkańców miasta Szczecin.

Urzeczywistnienie zamiaru, co prawda potrwa jeszcze przez pewien czas, ale Szczecinianie już dzisiaj nie potrafią się doczekać końcowego efektu. Zwłaszcza, że plan wygląda za prawdę imponująco.