Pinsy – fantastyczny sposób na to, żeby zareklamować swą markę a także zapisać się w pamięci klientów na długo

Dzisiejsze czasy cechuje wielka konkurencja na rynku towarów i usług. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy stają na głowie, by zainteresować swoją ofertą nowych klientów.
Rodzi się jednakże pytanie: w jaki sposób skutecznie zwielokrotnić wyniki biznesowe? Klucz do powodzenia stanowi niezaprzeczalnie właściwie ubrany personel.

pracownicy windykacyjni

Autor: Neil Cummings
Źródło: http://www.flickr.com
Istotny okazuje się nie tylko czysty strój, ale także to, co jest na nim umieszczone. Odzież reklamowa budzi coraz większe zainteresowanie – odkryj więcej tu. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest całkiem sporo. Powszechnie wiadomo, że – jak głosi znane wszystkim chińskie przysłowie – jeden obraz oznacza więcej niż tysiąc słów. Logotyp nadrukowany na koszulkach łatwiej zapisze się w pamięci konsumentów i lepiej wypromuje określony produkt niż jakikolwiek inny sposób „perswazji”. Niemniej dużą siłą rażenia mogą pochwalić się pinsy, czyli specjalistyczne drukowane znaczki metalowe.

Źródło artykułu –

Dowolna kolorystyka różnorodne kształty i wymiary, wysoka jakość druku, atrakcyjna cena – „lista” zalet owego rodzaju rozwiązań jest niesłychanie długa, a korzyści, które przynosi ich wykorzystanie – bezcenne. To fantastyczne „narzędzie,” pomocne w procesie budowania pozytywnego wizerunku marki.