Jakie urozmaicenia czekają na Ciebie w pięknym mieście stu mostów?

Wiesz może, które polskie miasto jest oficjalną Europejską Stolicą Kultury 2016? Nie jest to ani miasto stołeczne, miasto bawełny czy Kraków. Niniejszym miastem jest dolnośląskie miasto nad Odrą – Wrocław.

uprawa winogron

Autor: Pipers Brook Vineyard Media
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to cudowne, stare (prawa miejskie otrzymało ok. 1214r.) polskie miasto, które z pewnością warto zwiedzić.
W niniejszym pięknym mieście stu mostów – one także mogą być wizytówką Wrocławia, przed II wojną światową było ich ok. 300, jest możliwe abyś zwiedzić niezliczoną ilość urozmaiceń, np.: słynny z telewizyjnego programu „Z kamerą wśród zwierząt” ogród zoologiczny, znajdujący się w pobliżu Park Szczytnicki i Ogród Japoński, wspaniały wrocławski rynek czy jedyną w swoim rodzaju fontannę. Aby odwiedzić te wszystkie lokacje, najlepiej zamieszkać niedaleko nich, sprawdź więc w którym miejscu mogą być wolne miejsca na tani nocleg wroclaw, może zaciekawią Ciebie również hostele Wrocław centrum. Jest ich multum, więc na pewno wykryjesz jakiś tani hostel Wrocław. Nie musisz wszakże płacić za nocleg równowartości własnych miesięcznych pensji.
wizja - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc w tym mieście obligatoryjnie powinnaś obejrzeć Panoramę Racławicką oraz Ostrów Tumski. Jeżeli natomiast w większym stopniu niż jedyne w swoim rodzaju relikty interesują Cię nowoczesne budowle, to tutaj możesz zobaczyć najwyższy wieżowiec w naszym kraju, mający 212m wysokości, w którym na 49 piętrze umieszczono punkt widokowy. Nie czekaj zatem, włącz notebook i znajdź w Internecie w jakim miejscu można wyszukać noclegi Wrocław centrum. W tym mieście nad Odrą jest ich wiele.

Jeśli zaciekawia Ciebie jakaś mniej kosztowna propozycja, wypróbuj wyszukać hostel wrocław centrum. W Internecie są dziesiątki ofert na tani hostel Wrocław. Wystarczy wyłącznie odrobina chęci, a bez kłopotu znajdziesz dobre lokacje.