Energooszczędne oświetlenie

Czy wiesz, że w efekcie zastosowania energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy krajów UE mieli by możliwość zmniejszyć zużycie energii o prawie 40 TWh, co równa się mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że roczne oszczędności na obszarze krajów UE będące efektem takiej zmiany mogłyby wynieść około 5mld euro?

Im szybciej zatem rozpoczniemy modernizację posiadanego oświetlenia, zamieniając je lampami (zobacz by porównać) zgodnymi z wyśrubowanymi kryteriami UE – na przykład żarówki LED ( więcej: polecane źródło), tym szybciej uda nam się obniżyć groźne nie tylko dla natury, ale i dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Firma oświetleniowe wpisując się w projekty unijne z zakresu energetyki, bazujące na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma w zamyśle realizowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a jednocześnie obniżenie konsumpcji energii i dbałość o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta prezentowana jest w tym portalu zawiera szeroki wachlarz energooszczędnych zamienników tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od znanych światowych producentów, takich jak Philips, GE – do wykorzystania w gospodarstwach domowych, urzędach, hotelach, centrach handlowych, halach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych itp. Ze względu na bezpośredni kontakt z producentami możemy zaproponować naszym klientom dogodne ceny.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej wiadomości na opisywany w tym tekście wątek, to zobacz tutaj bez ociągania uzupełniające informacje (https://www.eccotravel.eu/peru/).

Klienci natomiast dzięki zakupowi produktów LED oferowanych przez naszych partnerów mają możliwość zaoszczędzić na zużyciu energii, w zależności od rodzaju żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (wejdź: więcej informacji) w trakcie działania nie emitują energii cieplnej, dzięki czemu zostają zmniejszone także koszty związane z klimatyzacją pomieszczenia.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje także kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, chcących obniżyć konsumpcję energii poprzez modernizację przestarzałych rozwiązań oświetleniowych. W ramach naszej oferty, oferujemy całościową obsługę od analizy obecnej struktury oświetleniowej aż po projekt, realizację oraz wdrożenie nowej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .