Zabudowa stoisk targowych

Stoisko targowe

Źródło: targorent.pl

W działalności każdej firmy proponującej rynkowi własny produkt, niezależnie od jej wielkości czy też prestiżu, bardzo ważną sprawą jest zyskanie coraz to większej ilości odbiorców oraz wyróżnienie się na tle konkurencji. Służą temu między innymi udziały w różnego rodzaju targach tematycznych, na których reprezentanci danej branży starają się jak najlepiej przedstawić swoją propozycję oraz zdobyć nowych klientów. Służy temu widoczna reklama oraz ulotki, przyjazny oraz rzetelnoraz (rzuć okiem)rsonel oraz przede wszystkim odpowiedni look stoiska targowego.

Cechy idealnego stoiska targowegoWygląd stoiska powinien być przedłużeniem identyfikacji wizualnej działalności gospodarczej. Powinien być zgrany z obecną kampanią poraz (szczegóły w podanym źródle)cyjną oraz materiałami marketingowymi takimi jak broszury lub ulotki, zwłaszcza jeżeli chodzi o kolorystykę, wzornictwo oraz hasła przewodnie. Dla projektanta istotne są też sprawy techniczne takie jak:

  • Typ stoiska – może to być wyspa, stoisko otwarte z jednej, dwóch bądź trzech stron. Stoiska otwarte zwykle przyciągają dużą ilość zwiedzających, natomiast te bardziej zabudowane ściągają jedynie niewielką grupę zainteresowanych.
  • Położenie stoiska w hali – zazwyczaj umiejscowienie stoiska decyduje o możności wyboru typu stoiska;
    Zabudowa stoiska targowego

    Źródło: targorent.pl

    Wybierając stoisko warto też uwzględnić miejsce do osobistych rozmów z wybranymi, zainteresowanymi ludźmi, w którym czuli by się oni dobrze, co pozytywnie wpłynie na ich stosunek do rozpoczęcia współpracy. W takim miejscu powinny być w szczególności wygodne sofy bądź fotele i stolik z kawą oraz jakimś poczęstunkiem, a wszystko to w kolorach naszej działalności. Trzeba również przewidzieć przestrzeń do eksponowania naszych produktów, które wyostrzy ich plusy. Każdy z tych elementów pozwala wykreować stoisko , które spełnia oczekiwania oraz maksymalizujące cele targowe przedsiębiorstwa.

    Stoiska targowe na poznańskim rynkuW Poznaniu odnajdziemy dużo przedsiębiorstw, które projektują stoiska firmowe na targi. Poza projektem, wykonaniem i montażem oferują one również zaplecze magazynowe i logistyczne, transport (zarówno osobowy, jak i ciężarowy), wyposażenie stoiska (meble, sprzęt RTV oraz AGD, dekoracje oraz kompozycje roślinne, catering, hostessy, serwis techniczny oraz personel sprzątający). Trzeba tylko wprowadzić w wyszukiwarkę właściwą frazę, przykładowo: zabudowa stoisk targowych Poznań bądź po prostu budowa stoisk targowych i już po chwili wyświetla nam się mnóstwo propozycji, spośród nich na uwagę zasługuje na przykład: