Wynajem samochodów, czyli wydajne i praktyczne poznawanie Krakowa.

Wyruszając na wakacje do byłej stolicy Polski, drugiego największego miasta w Polsce, rzadko kiedy mamy dość dużo czasu aby zwiedzić jak najwięcej. Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast nie tylko kraju nad Wisłą ale i całej Europy. Bardzo dużo jedynych w swoim rodzaju miejsc jest oddalona od siebie nawet kilka kilometrów.

samochody

Autor: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Źródło: http://www.flickr.com

Czy zwiedzanie najbardziej znanych miejsc miasta Królów Polskich można uznać za całkowite poznanie tego klejnotu w koronie monumentów Polskich? Nie do końca. Unikatowy klimat, który przyciąga najróżniejszych ludzi od wieków do stolicy małopolski jest sumą czegoś więcej niż Wawel i Sukiennice.

Co zrobić aby zwiedzanie nie zmieniło się w udrękę?

Kraków poza wypożyczalniami rowerów, meleksami czy rejsami po Wiśle oferuje także wynajem samochodów kraków . Ta propozycja może okazać się kluczowa nie tylko dla łaknących nowych emocji eksploratorów ale także dla tych, którzy chcą doświadczyć normalnego życia mieszkańców miasta.kurtki – kliknij odnośnik -Poprzez jazdę ulicami Nowej Huty, Kazimierza czy Prądnika zobaczymy to wszystko z bliska. Wynajem samochodów gwarantuje sprawny transport z centrum miasta do bardziej odległych miejsc, jak np. Zakrzówek czy liczne kopce. Zasadniczą zaletą wypożyczonego samochodu jest możliwość dostosowania wycieczki pod własny grafik. Nie jesteśmy zmuszeni do kontrolowania rozkładów komunikacji miejskiej, sprawdzania czy przypadkiem nie zaczyna się druga taryfa u taksówkarza czy spacerowania po zmierzchu w nowym miejscu. Sprawdź: .

Wyjątkowa małopolska to nie tylko Kraków!

Należy również pamiętać, że w bliskim sąsiedztwie Krakowa mamy inne wspaniałe miejsca. Zjawiskowa Lanckorona jest oddalona jedynie o 50 km, stosunkowo szybko dotrzemy do ruin wielu zamków ujrzymy miejsca z pięknymi pejzażami czy zwyczajnie zobaczymy sielskie życie małopolski.

pomoc drogowa

Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów kraków wydaje się więc kapitalną opcją dla rodzin, aktywnych i ciekawych świata turystów oraz tych, którzy cenią swój czas i zwiedzanie na własnych zasadach jest dla nich najważniejsze. Kraków jest pięknym miastem, którego nie da się poznać w kilka dni, chyba, że jesteśmy mobilni. Wtedy wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki.