Restauracja w Bossanova kusi dyskretną elegancją

Wrocław, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne pod względem turystycznym i jednocześnie uniwersyteckie, posiada znakomitą podstawę do rozwoju bogatej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać wertując dla przykładu witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, ujawnia ogromną ilość propozycji olśniewających swoją różnorodnością. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć tłumy przybywających do miasta turystów. Ich ilość i różnorodność daje możliwość także mieszkańcom na ciekawe kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można zapoznać kulinarny świat nie ruszając się z miasta.

To, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w temacie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia warte zainteresowania. Jednakowoż nie tylko samo miasto dostarcza świetnej oferty. Także okolice Wrocławia słyną z zasobności w hotele i restauracje godne uwagi.

Sprawdź szczegółowe informacje (https://www.skalnik.pl/namioty-moskitiery.html), przeczytasz tam jeszcze bardziej dokładne dane, które z pewnością także okażą się dla Ciebie interesujące.

Jest taki pałac 4 km od Wrocławia, który wabi swoim niezwykłym urokiem grono gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przeistoczony w ekskluzywny hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo położony w przepięknie utrzymanym parku. Historia pałacu rozpoczyna się w XVIII wieku. Obiekt został wybudowany w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W następnych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Gdy minął okres socjalizmu, w czasie którego obiekt zatracił swoje reprezentacyjne zalety, przyszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ujawniającm swoją nową, aktualną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotel Szklarska Poręba”.

hotele w Szklarskiej Porębie

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wytwornym otoczeniu okazałego parku doskonale komponuje się klasyczny Pałac, gdzie można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe łączą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu Bossanova spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jest to najlepsze miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Z całą pewnością jednak najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich przymiotach Pałacu przekonać się wybierając się tam osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Wpisując frazę Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert powinna pojawić się strona domowa hotelu Bossanova. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i wyjątkowo uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają niebanalne uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.