Etapy rozliczania PIT-u przez Internet

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteście już zmęczeni manualnym uzupełnianiem oświadczenia podatkowego, a oczekiwanie w długaśnych kolejkach na poczcie lub w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Faktoring

Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Czas to aktualnie towar wyjątkowo deficytowy i w wielu przypadkach nie można pozwalać sobie na jego tracenie. Jeśli zatem istnieje możliwość jego zaoszczędzenia, to trzeba koniecznie z niej skorzystać. Zastosowanie przygotowanego przez nas narzędzia do rozliczania PIT online, bez wątpienia zaoszczędzi Państwu czas i nerwy związane z oczekiwaniem w kolejkach – .

Rozliczenie PIT krok po kroku to zadanie nadzwyczaj łatwe, które potrwa tylko kilka chwil. Zachęcamy, więc do poświęcenia paru minut i przekonania się jak prędko i sprawnie może przebiec e-rozliczenie.

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl tym intrygującym postem? Rewelacyjnie. W takim razie zachęcamy – naciśnij odnośnik (http://lubin-adwokat.pl/kontakt) i przenieś się do kolejnej strony po fakty.

Na samym początku należy wybrać rodzaj zeznania podatkowego i uszykować dokumenty, które będą konieczne do jej uzupełnienia. W razie wątpliwości program udzieli Państwu w tym zakresie stosownych podpowiedzi (tj.zobacz tu ocr faktura ocr fakturaczy wybrać PIT 36, PIT 37 czy inne). Do formularza oświadczenia wpisuje się następnie swoje dane osobowe oraz wiadomości o źródłach i wysokości uzyskanego przychodu – .

Po właściwym wypełnieniu tych rubryk można przystąpić do wyboru przysługujących zniżek podatkowych. Nasz program daje również możliwość przeznaczenia 1% podatku na dofinansowanie działalności wskazanej fundacji. Wszelkie błędy pojawiające się w formularzu program sprawdza non stop.

Gotowy formularz można następnie złożyć elektronicznie przy wykorzystaniu strony internetowej lub też wydrukować go i dokonać rozliczenia w typowy sposób.

Sprawdź: