Aplikacja rozliczająca PIT przez Internet

Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie łatwe jak nigdy do tej pory, jeśli podczas uzupełniania deklaracji podatkowej skorzystają Państwo ze specjalnie przygotowanego przez nas narzędzia.

Rozlicz się przez internet

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki naszemu bezpłatnemu programowi mają Państwo szansę stworzenia i właściwego wypełnienia formularza deklaracji, który potem można wydrukować i przesłać w tradycyjny sposób do odpowiedniego urzędu, bądź skończyć proces online i wysłać zeznanie podatkowe bezpośrednio do systemu – Czym się różni pit 36 od pitu 37?

Następna ze wskazanych opcji jest nadzwyczaj prosta i przystępna, a jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie spróbował rozliczyć się z urzędem skarbowym w formie e-deklaracji, to koniecznie powinien zaznajomić się z naszym programem.

Uzupełnianie deklaracji jest banalne i potrwa tylko kilka chwil, dzięki czemu zaoszczędzić można czas, który do tej pory byli Państwo zmuszeni spędzać przy manualnym uzupełnianiu formularza oraz w kolejkach na poczcie albo w urzędzie skarbowym.

Proces uzupełniania należy zacząć od przygotowania potrzebnych dokumentów oraz wybrania typu deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dpodatek (czytaj też dieta w podróży służbowej)y od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT-37 i inne).

Te informacje pochłonęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej kalkulator wynagrodzenia netto danych na innych stronach – znajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Korzystając z naszego programu mają Państwo pewność, że opiera się on tylko na bieżąco obowiązujących wzorcach formularzy.

obliczenia

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Później deklarację trzeba wypełnić w pokazanych przez program rubrykach zaczynając od wprowadzenia własnych danych i informacji o wysokości i tytułów przychodu. W razie pojawienia się omyłek albo pominięcia obowiązkowych rubryk program poinformuje Państwa o tym cały czas.

Po wprowadzeniu wskazanych powyżej informacji zostaje już jedynie zaznaczyć należne zniżki oraz zadecydować o ofiarowaniu jednego procenta na rzecz wskazanej fundacji użytku publicznego.

inne informacje: tutaj