Incentive – jedynie dla koncernów? Propozycje wyjazdów integracyjnych

Incentive – to nie dla wszystkich znane określenie, które opisuje pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających za zadanie zintegrowanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne.

Popularne przekonanie, że takie wyjazdy dla pracowników organizowane są wyłącznie przez wielkie koncerny i duże przedsiębiorstwa. A to mit! Przy odrobinie zaangażowaniu można organizować incentive także w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyjazdy motywacyjne – jak zorganizować?

Incentive przeraża trochę właścicieli małych i średnich firm. Są zdania, że to narzędzie wymaga wysokich środków pieniężnych. Owszem, wyjazdy motywacyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być majątek. Można przecież organizować krótkie wyprawy integracyjne, niekoniecznie do wielkich kurortów. Wszystko zależne jest od pomysłów.

Organizować samemu czy zlecać?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to technika, którą zainteresowało się wiele przedsiębiorstw oferujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy zatem bez problemu zlecić przygotowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w Google odpowiednie zapytanie, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy rozległą listę serwisów, które wszystkim się zajmą. Odpowiednie kierowanie zapytań do wyszukiwarki pozwoli owocnie dostać najlepsze firmy. Takie, które wykorzystują incentive w pełnym zakresie. Nie tylko urządzają wyjazdy integracyjne (na przykład na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych jest dla nich chlebem powszednim.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie godny zainteresowania, to kliknij tu. Zaprezentowane tam materiały również Cię zainteresują – to niezwykle użyteczne informacje (https://www.astorhotel.pl/oferty-specjalne/wczasy-odmladzajace-z-dieta-sirt-nad-morzem/).

Zlecając organizację naszego firmowego wydarzenia dobrej i rzetelnej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w zamian usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi współpracownicy będą się w najlepsze bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaoferujemy im atrakcyjną aktywność – na przykład park linowy, czy kręgle – wtedy możemy liczyć na ich oddanie i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to sposób, który umożliwi nam to osiągnąć.