Zanim wyjedziesz nad morze, wybierz nocleg

Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

Szum fal, rozgrzany piach, morska bryza. Znakomite miejsce na spacer. Lecz zanim udamy się na wędrówkę wybrzeżem naszego morza, najpierw wypada zrealizować podróż śladem noclegów w nadmorskich miejscowościach. Ponieważ jedną z posad udanego urlopu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę duża. Od pokoi, apartamentów, hoteli, przez mieszkania letniskowe, po pola namiotowe. Szczególnie rekomendujemy cztery miejscowości. Rozpocznijmy naszą podróż od wpisania w wyszukiwarkę kolejno: noclegi Władysławowo, noclegi Dziwnów, noclegi Niechorze, noclegi Gdańsk.

Noclegi WładysławowoWładysławowo położone jest na Pobrzeżu Gdańskim. W mieście istnieje port morski, oraz 15 nadmorskich kąpielisk. Jeżeli chodzi o noclegi Władysławowo ma w swojej ofercie zasobną bazę, dostępną w przystępnych cenach. Już od 20 złotych od osoby za dobę.

Noclegi DziwnówMożna wpisać w wyszukiwarkę stron noclegi Dziwnów i naszym oczom ukazuje się niemal dwa miliony linków do witryn z ofertami. To najlepiej świadczy o tym w jaki sposób porządnie rozwiniętą bazę noclegową ma to, leżące w zachodniej części naszego wybrzeża miasto. Pożądane byłoby wybrać jeden z pokoi gościnnych oferowanych przez mieszkańców posiadających fakultatywną działalność agroturystyczną. Bez wątpienia będzie niedrogo, zaś niekoniecznie gorzej aniżeli w ośrodku wypoczynkowym.

Noclegi NiechorzeNiechorze to posiadająca niespełna tysiąc mieszkańców wieś, leżąca w gminie Rewal. Lokum w tej okolicy to pewność ciszy i spokoju, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jeśli chodzi o noclegi Niechorze posiada ogromny zbiór propozycji. Ceny są nieduże. Rozpoczynają się już od 20 złotych od osoby za dobę.

Mierzeja Helska, plaża

Autor: BernieCB
Źródło: http://www.flickr.com

Noclegi GdańskGdańsk to nie tylko niebiańskie momenty nad wodą, ale także piękno jednego z najstarszych miast w Polsce. Nie znaczy to, że koszty noclegów w Gdańsku muszą być znaczne. Istotnie, jeśli chcemy doznać szczypty luksusu, koszty rozpoczynają się od 500 złotych od osoby za dobę. Niemniej jednak w mieszkaniach wczasowych zdołamy się przespać nawet za 30 złotych. Przebywając w Gdańsku obowiązkowo powinniśmy zobaczyć stocznię oraz Westerplatte. noclegi – osadanaochodzitej.pl

Źródło: Eholiday.pl