Odzież wojskowa nazywana militarna do zaliczamy możemy zaliczyć również spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z nas rozmyśla że odzież militarna to wybór ubrań tylko dla wojskowych. Dużo sklepów posiada duży wybór różnych ubrań z przeznaczeniem dla hobbystów militariów, ale także dla myśliwych, survivalowców, turystów czy po prostu dla miłośników wojskowego stylu. Posród owej odzieży można znaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, swetry, kurtki, spodnie długie, spodnie krótkie, pasy, skarpetki, rękawice.

militaria

Źródło: http://www.sxc.hu/
Odzież > berghaus i obuwie projektowane nie tylko specjalnie dla profesjonalistów, ale także z myślą o hobbystach militariów, myślistwa, czy także osób spędzających dni poza domem. Spodnie moro bojówki są w paru sprawdzonych i udoskonalonych modelach, szyte w różnej kolorystyce i paru kamuflażach, rozpoczynając od modeli dobrze kamuflujących się w lasach, jak i jasnych wzorów pustynnych.

Stoiska militarne mają znakomite zatowarowanie a także wybór ubrań o specjalnych właściwościach technicznych z równoczesnym uwzględnieniem luksusu w czasie użytkowania i trwałości użytych materiałów. Odzież militarna, myśliwska, turystyczna, survivalowa jak i outdoor to nie tylko znajome i sprawdzone wzornictwo, lecz głównie nowe technologie wkomponowane w design w czasie etapu projektowego. Odporne na wodę i przeciwwietrzne kurtki, umożliwiające zarówno przenoszenie potu na zewnątrz tzw. „oddychalność materiałów” to

militaria

Autor: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

współcześnie już wymóg.

Elastyczne materiały z dodatkiem spandexu, zabezpieczenie włókna powłokami teflonowymi, wykorzystywanie niekonwencjonalnych rozwiązań techniczno-wzorniczych sprawiają, że ubrania i buty spełnią wymogi najbardziej wybrednych odbiorców. Odzież w kamuflażach moro pozwala ukryć się w leśnych krzakach i pozostać prawie niezauważonym.

Odzież wojskowa w tym również spodnie moro są wyśmienite dla ludzi ceniących sobie militaria, lubiących niebezpieczne, lecz pełne przygód wyjazdy survivalowe. Wytwarzana jest też odzież wojskowa dla młodych nabywców czyli mundury dla dzieci oraz dziecięce koszule moro, spodnie moro i wojskowe kurtki dla milusińskich. Odzież głównie pasuje już na wzrost od 120 cm.