Wakacje za niedużą kwotę, czyli o najlepszych propozycjach last minute

Lato 2014 trwa już od miesiąca. Jeśli nie postawiłeś jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nie przejmuj się! Mnóstwo agencji turystycznych oferuje swoim klientom wycieczki last minute – zwykle sporo mniej kosztowne od tych standardowych.

Jedynym minusem takiej opcji jest to, że wyjazd na wycieczkę ma miejsce w trakcie zaledwie paru dni od wykupienia podróży. Spakuj wiec teraz torby i poszukaj tanich opcji last minut. Wakacje w Tunezji i innych egzotycznych stronach są na wyciągnięcie ręki! Tanie oferty podróży dostaniesz, jeżeli będziesz regularnie badał, co konkretne biuro turystyczne oferuje. Najlepiej jest każdego dnia wchodzić na strony WWW takich biur turystycznych, by żadna oferta nie skończyła się niezauważona. Dobrze jest też wchodzić na portale firm lotniczych, które od czasu do czasu oferują warte uwagi zniżki na bilety na samolot.

wyspa w Chorwacji

Autor: Carine06
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli zamierzasz mieć wspaniały urlop na malowniczym wybrzeżu Morza Adriatyckiego, najlepszym wyborem jest last minute do Chorwacji. To popularny kraj wśród mieszkańców Polski – to nie dziwota, krajobrazy są nieziemskie, a ceny nie są wysokie. Szczególnie, jeżeli dopisze ci fart i natrafisz na tanie last minute do Chorwacji.

Ciekawą możliwością na wakacyjny relaks mogą być też wycieczki do Grecji w niskich cenach, takiego typu jak na stronie . W tym gorącym kraju, który szczyci się wielowiekową historią, zbiera żniwo teraz wielki kryzys ekonomiczny. Z tej przyczyny ceny hotelowe mogą być o wiele niższe niż gdziekolwiek indziej. Każdy powinien zwiedzić chociaż raz dumny Akropol, zwiedzić dokładnie stolicę Grecji oraz przejść się drogami, którymi dawniej przechadzali się słynni myśliciele, którzy ukształtowali naszą tożsamość.

Można też pójść na rejs stateczkiem rejsowym, który pływa po ciepłym Morzu Egejskim. Warto pojechać na krótką eskapadę do Turcji – obowiązkowo powinno się zwiedzić pozostałości Troi, sławetnego miasta przedstawionego w homeryckiej Iliadzie.