Ślub jak z marzeń? Wyłącznie w miejscowości Brzezina

Zamiast wybierać typowe szlaki i stracić piękne widoki, wybierając autostradę, można zaplanować drogę do stolicy Małopolski zupełnie niecodziennie i właściwie na około. To idealny sposób, by podziwiać wyjątkowe miejsca.

Z Wrocławia można więc pojechać do Srebrnej Góry – to mniej więcej 70 km, ale wrażenia są gwarantowane. Najlepiej rozpocząć swoją wycieczkę o świcie, by spędzić więcej czasu w słynnej twierdzy. To jeden z piękniejszych fortów, bardzo dobrze zachowany. Osiemnastowieczna twierdza strzegła wstępu do Kotliny Kłodzkiej. Fortecę najlepiej zwiedzać bez pośpiechu – wszystko zależy od czasu..

noclegi koło Wrocławia

Autor: Pałac Brzezina
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/

.

Większość zna to miasto, ale niewiele osób je odwiedziło. Po aktywnym dniu w Srebrnej Górze, warto odpocząć, zamawiając hotel Poznań hotel plaza Bielsko-Biała to jeszcze jedno z tych miast, które może zachęcić cenami turystów.

Uzyskanie kolejnych wiadomości na nakreślany tu temat jest dla Ciebie kwestią priorytetową? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten link oraz tam zdobądź więcej informacji.

To idealny przystanek, by bez stresu pozwiedzać Pogórze Śląskie, gdzie nie brakuje zielonych, spokojnych zakątków, a także Beskidy. Można po prostu sięgnąć po mapę i pójść na długi spacer.

Może Wadowice.

Jeśli się nie spieszymy, drogę do Krakowa warto przerwać i zwiedzić Wadowice. Noclegi w okolicy wrocławia naturalnie są dużo tańsze, dlatego przy okazji trochę zaoszczędzimy. Oprócz tego, że to miejsce wszystkim kojarzy się z polskim Papieżem i jego ulubionymi ciastkami, to naprawdę przytulne miasto, o zabudowie typowej dla tej części kraju. Może więc okazać się prawdziwą atrakcją dla mieszkających na północy i zachodzie Polski. Kraków natomiast najprzyjemniejszy jest wczesną wiosną i jesienią, kiedy maleje liczba turystów, a temperatura pozwala na spacery. Trzeba tak ułożyć wycieczkę, aby spokojnie spacerować po mieście, bez biegania i wybierania jedynie typowych punktów turystycznych.

Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/